25 Липень 2019

Коментарі:

0
 25 Липня, 2019
 0
Категорія: Новини

Як стало відомо, з Xiaomi пішли два ключових співробітника. І якщо голова підрозділу Poco Джей Мані невідомий широкому загалу поза межами Китиаю, то Донован Сан – дуже відома персона.

Саме він активно підтримував українську спільноту шанувальників продукції Xiaomi після Г’юго Барра, свого попередника.

Причини звільнення двох топ-менеджерів, звісно. не розголошуються, але відомо. що Донован йде працювати у підрозділ Google в Сингапурі, де буде займатися розвитком системи Google Pay в цій країні.

Якими можуть бути наслідки? Як кажуть, Xiaomi вирішила відмовитися від бренду Poco і, як наслідок, нової версії Pocophone. Це був вдалий експеримент, перша модель досі є актуальною і за своїми параметрами перевершує багато сучасних моделей.

Щодо розвитку регіональних зв’язків, на місце Сана прийде новий менеджер, як показав досвід з Баррою, і ніхто не побачить змін.

додаток Mi Health замінить Mi Fit

Між тим, розробники MIUI вирішили прибрати всесвітньо відомий додаток Mi Fit, який останнім часом розчаровував користувачів, і замінити його на Mi Health. Це також достатньо відомий додаток, він в якихось аспектах копіює можливості попередника, але розробники обіцяють його більшу функціональність і більшу кількість пристроїв, які він зможе підтримувати.

Mi Health прийде на смартфони користувачів з черговим оновленням прошивки MIUI, а нетерплячі можуть завантажити його нову версію звідси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.