Xiaomi вкладає кошти в виробництво процесорів

16 Липень 2019

Коментарі:

0
 16 Липня, 2019
 0
Категорія: Новини

Як стало відомо, пекінський виробник Xiaomi купив 6% компанії VeriSilicon Holdings. Це може стати частиною стратегії розвитку китайської промисловості, що намагається стати автономною у тому числі і в виробництві чіпів.

Наразі тільки одна компанія з Китаю може конкурувати з Qualcomm чи Samsung. Це Hisilicon, яка випускає процесорні системи Kirin для Huawei.

Експерименти Сяомі з випуску процесорних систем, схоже, уповільнились. А процесори Pinecone стали основою лише для смартфонів п’ятого покоління.

Тому нове придбання Xiaomi свідчить про те, що компанія шукає нові патенти і виробників для створення напівпровідникової галузі. Про це також говорить нещодавнє рішення керівництва про створення дочірньої компанії Big Fish, яка буде займатися саме розробкою процесорних систем для Інтернету речей.

Чи призведе ця угода до оптимізації процесу і появлення нової версії Pinecone, чи основні зусилля компанія направить на розвиток власного виробництва чіпів для побутової техніки, покаже час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.