Xiaomi випускає розумного помічника домашнього кондиціонеру

24 Травень 2017

Коментарі:

0
 24 Травня, 2017
 0

Новий хаб для домашніх розумних пристроїв Mi Home Partner, продажі якого стартували 23 травня, став органічним продовженням реалізації концепції “Розумний будинок”, яку активно просуває Xiaomi останнім часом. Пристрій може взаємодіяти з іншими елементами домашньої екосистеми через спеціальний додаток Mi Home. Зв’язок зі смартфоном або іншим керуючим пристроєм здійснюється за допомогою Wi Fi.

Розумна розетка Mi Home Partner в першу чергу призначена для керуванням кондиціонером. Для цього вона має посилений електричний тракт, який витримує високі токи.
Mi Home Partner одразу після вмикання розпізнає майже всі моделі кондиціонерів і починає взаємодіяти з ними.

Основні команди можна передавати також за допомогою дистанційного пульта, що працює в інфрачервоному діапазоні. Така взаємодія дає можливість кондиціонеру використовувати в якості джерел інформації датчики тиску, температури, вологості і, в залежності від налаштувань програми, реагувати відповідним чином.

Відмінною рисою Mi Home Partner став його корпус, який є одночасно смарт-шлюзом, і виконаний у вигляді компактної вставки в розетку, яка вільно може розміститися в кишені власника. Органічне чорно-біле забарвлення, здатність нарощувати потужність до 4 кВт, споживаючи при цьому струм силою до 16 ампер, високоякісне вогнетривке покриття, що витримує нагрівання до 750С – ось далеко не повний перелік характеристик, які напевно будуть позитивно сприйняті користувачами. Mi Home Partner також забезпечує захист дітей при випадковому дотику до пристрою, а конструкція смарт-роз’єму дозволяє йому не вийти з ладу в разі перевантаження.

Додатково до цього Mi Home Partner здатний не тільки миттєво реагувати на зміну температури в приміщенні, але і слідувати налаштуванням, що дозволяють контролювати загальні витрати енергії, а також працювати за індивідуальними алгоритмами, заданими користувачем за допомогою додатку. Найближчим часом розумний партнер кондиціонеру можна буде замовити за ціною близько 25 доларів у Китаї. Європейскі ціни будуть дещо більшими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.