Xiaomi виконала річний план по смартфонам, але все одно поступилася Apple

5 Листопад 2018

Коментарі:

2
 5 Листопада, 2018
 2
Категорія: Новини

Компанія Xiaomi нарешті досягла рівня продажів смартфонів, про який мріяв засновник проекту Лей Цзюнь на початку діяльності бренду. Виконавчий директор компанії відзвітував. що цього року вже продано сто мільйонів смартфонів, і місяцію що залишилися, принесуть додатковий прибуток.

Це стало можливо завдяки виходу продукції Xiaomi на нові ринки, зокрема, на страни Європи та США, наявність дешевих і функціональних моделей смартфонів, та грамотна маркетингова політика.

В головному офісі компанії можна було вже налити шампанського і нічого не робити до Нового року, але показники 3-го кварталу цього року виявилися для Mi невтішними.

Пекінські виробники знову четверті. У літні місяці справжній стрибок тигра показала компанія Huawei, додавши у кількості відвантажених смартфонів  рекордні 33% відсотки зростання, що вивело її на друге місце рейтингу. За умов падіння продажів у Samsung і повільного зростання у OPPO, компанія Лея Цзюня додала 25% до своїх неабияких показників попередніх кварталів і залишилася на четвертому місці. При цьому Apple показав зовсім маленьке збільшення продажів, але не залишив Mi  шансів стрибнути на сходинку вище.

Тому розклад основних виробників і продавців смартфонів зберіг свій вигляд без змін.

Несподіваний вибух продемонстрував бренд HMD, що є власником Nokia, але загальний результат діяльності його дуже незначний, щоб конкурувати навіть з невдахами Lenovo та LG, які вже другий рік поспіль переживають глибоку кризу.

Коментарі

 1. Владимир сказав:

  “але показники 3-го кварталу цього року виявилися для Mi невтішними”
  чего и следовало ожидать, напрезентовали кучу моделей, но почему-то реально достойные аппараты так и не появляются в продаже до сих пор, ми8 ми8лайт практически сразу поступили, где ми8ЕЕ, ми микс 3 тоже похоже постигнет судьба ми8ЕЕ, вот и сижу с ми5, НЕТ ДОСТОЙНОЙ ЗАМЕНЫ у Xiaomi, ми6-ми8 “шило на мыло” !!!
  Уже иногда поглядываю на iPhone ((.

  • Mi Messenger сказав:

   у Айфона еще более невтишни результаты. новые невнятные обновления, кроме нового ценника, ничего особенного не принесли. тоже кризис жанра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.