Xiaomi, Uber, Tesla та Windows 10 - тренди у світі інновацій

3 Серпень 2015

Коментарі:

0
 Серпень 3, 2015
 0

Ніколи ще світ не змінювався так швидко. Прогресивні інноваційні рішення об’єднуються і цим ще більше прискорюють створення нової реальності. Схильна до залучення найновіших технічних і наукових рішень, лідируюча в IT-секторі китайська компанія Xiaomi навіть у своїх маркетингових рішеннях застосовує найсучасніші форми дистрибуції.

Нещодавно між компаніями Uber і Xiaomi було укладено угоду про співробітництво в галузі логістики. Тепер новітні смартфони Mi Note можуть бути доставлені користувачам додатку Uber прямо до місця їх знаходження. Для цього жителі Гонконгу, Сінгапуру і Малайзії можуть вибрати на карті додатку помаранчеві “Сяомі-мобілі” і купити смартфон онлайн, сплативши покупку традиційно кредитною карткою.

buying_process-copy

Після покупки автомобіль привезе користувачеві товар протягом найближчого часу. Десяти першим покупцям у Гонконзі Mi Note доставив особисто Х`юго Барра на автомобілі Tesla.

CLN0-dcUAAA3etS

Uber шукають співробітників для офісу і у Києві. Так що можливо, в недалекому майбутньому українські шанувальники продукції Xiaomi зможуть купити Mi Note в Києві з доставкою .

Уся ця гра високотехнологічних трендів більше схоже на красиву рекламну акцію, але, у той же час, демонструє прихильність керівництва Xiaomi ідеям прогресу.

Те ж можна сказати і про плани компанії створити модифікації своїх відомих смартфонів під управлінням новітньої системи Windows 10. Як відомо, нова система Microsoft, що поширюється ціми днями, є кардинально новим програмним продуктом з глобальною інтеграцією пристроїв, прогресивними сервісами та інноваційними рішеннями.

Раніше IT-оглядачі писали про можливість виходу Mi 4 з ОС Windows 10, але тепер заяви з боку керівництва Microsoft свідчать про розширення модельного ряду. Так що новий Mi Pad і Redmi Note цілком можуть стати Віндовз-пристроями.

Однак, Xiaomi зовсім не збирається приносити своє головне створіння – прошивку MIUI у жертву редмондскій ОС. У колах гиків вже тиждень вирують чутки про швидкий вихід нової версії прошивки – MIUI 7. Віриться в це важко – є ще пристрої, що працюють на MIUI 5, та й в “шістці” іноді буває стільки помилок, що доводиться навіть скасовувати щотижневі девелоперські апдейти , як це було минулого тижня. Але бажання користувачів до руху вперед і революційним змінам, як бачимо, поки цілком збігається з тим, що робить керівництво Xiaomi.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!