Xiaomi у рейтингу Fortune і центрі заворушень

24 Жовтень 2019

Коментарі:

0
 24 Жовтня, 2019
 0
Категорія: Новини

Вперше у своєї історії компанія Xiaomi потрапила до рейтингу Fortune, де розташовані компанії. що стрімко розвиваються. Пекінський технологічний гігант почав з дуже гарної позиції – номеру 7.

Окрім того, що для китайців ця цифра означає щасливу долю, Xiaomi випередила багато дуже серйозних бізнес-структур, наприклад, Nvidia, та Tesla.

Для відзнаки у Fortune компанії Лея Цзюня знадобилося 9 років. Це не найшвидший старт в історії, але непоганий результат.

Тим часом, молодь, що протестує проти китайського тоталітаризму у Гонконзі, бачить Xiaomi як символ сильного Китаю, що загрожує громадянським правам мешканців цієї британської колонії у минулому.

Через це протестувальники атакували і підпалили фасад одного з магазину Mi.

Чи призведуть такі настрої до бойкоту товарів Xiaomi, чи обмежаться безпечними акціями непокори, покаже час.

А тим часом, вже повинна прилетіти на першу групу смартфонів прошивка MIUI 11. Нагадаємо, до першої хвилі оновлень належать:

MI 9 SE, Redmi K20/ Mi 9T, Redmi Y3, Redmi Note 7, Redmi Note 7S, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7, Mi 8 Pro, Mi 8, Mi 8 Lite, MI MIX 3, MI MIX 2S, POCO F1/ POCOPHONE F1.

А ще нам кажуть, що нова прошивка надійшла на Mi Max 2, хоча, можливо, це тестова бета-версія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.