Xiaomi тестує вимикання реклами в MIUI

4 Вересень 2019

Коментарі:

0
 Вересень 4, 2019
 0
Категорія: Новини

В давні часи, коли в MIUI не було реклами, користувачі були щасливими і картопля родила тричі на рік 🙂

Потім настали скрутні роки. Маркетологи компанії вирішили, що сотні мільйонів лояльних користувачів і є основним джерелом статків Xiaomi. І почали наповнювати порожні місця в інтерфейсі прошивки не корисними джерелами додаткової інформації, а рекламою.

Спочатку її можна було вимкнути в налаштування, потім у налаштуваннях додатків, потім перемикачі зникли взагалі.

І почалась епоха реклами в MIUI.

Програмісти серед користувачів на сиділи без руху, вони випускали патчі, або навіть додатки, що вимикали рекламу, але розробники прошивки закривали всі наявні можливості для втручання у код прошивки, і нарешті заблокували завантажувач, заборонили переклад прошивок, а також будь-які доповнення, що оперують на системному рівні.

Почалася диктатура виробника.

Але ж, кожна диктатура повинна пасти, бо людина – створіння, хоча й ліниве, але волелюбне. І майже півмільярди користувачів – це не тільки стадо для харчування рекламою, а і реальна сила, що може їй протистояти.

Мабуть, щось дуже важливе і неприємне трапилось за лаштунками Xiaomi, тому що голова компанії Лей Цзюнь днями написав у своєму мікроблозі, що розробники розглядають можливість повернути у налаштування прошивки перемикач, що вимикає рекламу.

Пекінська компанія – одна з найзакритіших у світі. Що відбувається за сценою, знає лише обмежене коло людей. І якщо така акула соціалістичного капіталізму дала задню, значить на те є дуже важливі причини.

Так чи інакше, новина дуже непогана. Але виникає питання, чим компенсують маркетологи збитки від зникнення реклами (чесно, ми не знаємо жодної людини, яка б за своєю волею згодилася б дивитися рекламу)? Чи не вплине це на вартість терміналів чи пристроїв розумного дому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.