Xiaomi та NXР будують "розумний" дім разом

12 Травень 2015

Коментарі:

0
 Травень 12, 2015
 0

Компанія NXP – визнаний у світі виробник напівпровідникової продукції, компоненти виробництва якого використовуються в цілому ряді пристроїв, як споживчих, так і промислових, серед яких навіть космічні човни та станції.
Лідер китайської електронної промисловості, компанія Xiaomi придбала б такого цінного виробника, як вона вже зробила з багатьма компаніями, але NXP достатньо забезпечений, щоб існувати в світі бізнесу самостійно. У свій час компанія вийшла з-під “даху” Philips, щоб розвивати власний маркетинговий шлях.

І ось шляхи NXP і Xiaomi перетнулися у питанні інженерних розробок і виробництва комплектуючих для систем “розумного” будинку, які виробляє Xiaomi. Компанії уклали довгостроковий контракт, згідно з яким NXP буде поставляти енергоефективні бездротові системи для комплексу безпеки “розумного” будинку Xiaomi Smart Home Suite.

Подібне з’єднання інтересів зрозуміле, адже ринок “розумних” будинків може скласти 71 млрд. доларів через три роки. Китай воліє загарбати третю частину цього пирога. Мова йде про великі гроші і блискучі перспективи.

Другий пункт співробітництва NXP і Xiaomi, щоправда, опосередкований, пов’язаний з виробником процесорів Qualcomm, який має намір використовувати в своїх процесорах рішення NXP по протоколу NFC.

Як відомо, флагманські смартфони Xiaomi побудовані на основі процесорів Qualcomm.

Співпраця передових розробників нових технологій безсумнівно принесе користь і зручність користувачам пристроїв Xiaomi.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!