Xiaomi святкує Різдво у Бразилії

24 Грудень 2014

Коментарі:

0
 24 Грудня, 2014
 0
Xiaomi офис в Бразилии фото

Категорія: Новини

Компанія Xiaomi продовжує відкривати представництва у країнах світу, де, за думкою свого директора по розвитку Хьюго Барра, продукція китайського лідера у виробництві гаджетів, буде мати найбільший успіх.

Після Філіпін та Індії, офіс компанії відкрився у Бразилії. Наразі там працюють 11 менеджерів, які називають себе “бразильською футбольною командою Xiaomi”, і, як каже Х’юго Барра, кожен з них виконує свою роль на полі маркетингу. Після того, як плани Xiaomi по захопленню індійського ринку, були зупинені адвокатами Ericsson, вихід на латиноамериканські ринки дуже важливі для китайського виробника.

За чутками, Xiaomi навіть збирається побудувати завод у Бразилії, який буде виробляти продукцію компанії для цілого регіону. Але, зараз компанія має лише офіс у Сан-Пауло.

Після Бразилії Xiaomi планує відкрити представництва у Туреччині, Росії, Таїланді, Мексиці та В’єтнамі.

Зараз офіси Xiaomi вже працюють у Філіпінах, Сингапурі, Малайзії, Гон-Конгу, Тайвані, Індії та Індонезії.

 

Русская версия

Xiaomi продолжает покорять мир. И в нынешнее Рождество Хьюго Барра передает привет украинским фанам MIUI из Сан Паулу, где официально открылся офис Xiaomi. Бразилия очень важна для китайского лидера в производстве гаджетов, так как, помимо огромного внутреннего рынка, эта страна является центром латиноамериканского мира. По слухам, Xiaomi собирается строить завод по производству своей продукции именно в Бразилии.

Пока же в офисе компании всего 11 сотрудников, которые называют себя “бразильской футбольной командой Xiaomi” и каждый из них исполняет свою роль на поле бизнеса.

В новом году Xiaomi собирается открыть представительства в Турции, России, Таиланде, Мексике и Вьетнаме.

Сейчас офисы компании работают в Филлипинах, Сингапуре, Индии, Гонконге, Малайзии, Тайване, Индии и Индонезии.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.