Xiaomi стала лідером на китайському ринку

1 Лютий 2016

Коментарі:

0
 Лютий 1, 2016
 0
Категорія: Новини

Незважаючи на те, що у мировому рейтингу виробників смартфонів компанія Xiaomi поступилася одвічному конкуренту – державному концерну Huawei, у Китаї вона не втрачає позицій. За підсумками минулого року Xiaomi посіла перше місце з результатом 15,4% ринку. Huawei, який минулого року зробив карколомний прорив і продав 108 млн. смартфонів, посідає друге місце з результатом 14,2%.
На третьому місці опинився гість з Купертино Apple, пристрої якого стали популярні у Китаї внаслідок загального зростання рівня життя китайців.

Ані Lenovo, ані Samsung у першу п’ятірку не увійшли, але несподівано виник новий потенційний лідер ринку, доля якого перевершує результат Xiaomi. Це концерн BBK, якому належать бренди OPPO та Vivo, які посіли п’яте і четверте місця відповідно.

Ось як виглядає підсумкова таблиця з даними про долю і об’єм проданих пристроїв у млн. шт.

xiaomi2

Маркетологи Xiaomi не забули похизуватися видатним досягненням. Що ж, вітаємо усіх, хто працював на цей реультат, і чекаємо нових якісних пристроїв.

xiaomi1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.