Xiaomi співпрацює з Microsoft для вдосконалення Mi Cloud

6 Жовтень 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 6, 2015
 0

Зустріч на рівні віце-президентів компаній Xiaomi і Microsoft, яка відбулася минулого тижня, призвела до рішення про використання пекінською компанією хмарних потужностей редмондского софтверного гіганта. Таким чином обидві компанії отримують надійний грунт для виходу на нові ринки. Microsoft давно придивляється до азіатських, і, в першу чергу, китайського ринку. Xiaomi ж у свою чергу, збирається завойовувати американський ринок.

Компанія з Редмонда надасть китайським партнерам рішення на основі Microsoft Azure і серверні потужності, розташовані в 24 регіонах світу, що значно прискорить обробку даних, які накопичуються в Mi Cloud. На активну співпрацю у цій галузі китайську компанію наштовхнув подальший розвиток екосфери “розумного будинку”, що викликає все більший потік даних в “хмарі”.

Однак, не тільки Xiaomi співпрацюватиме з Microsoft. Американці запропонували скористатися їх потужностями ще декільком державним компаніям Китаю (тобто ймовірно, Huawei і ZTE, як найбільшим).

Повідомляється також, що співпраця Xiaomi з американською компанією не обмежиться лише хмарними рішеннями. Ходять чутки про те, що один з флагманських смартфонів компанії буде управлятися Windows 10. Така ж система буде стояти на новому ноутбуці Xiaomi, який має побачити світ у першому кварталі наступного року.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!