Xiaomi співпрацює з Microsoft для вдосконалення Mi Cloud

6 Жовтень 2015

Коментарі:

0
 6 Жовтня, 2015
 0

Зустріч на рівні віце-президентів компаній Xiaomi і Microsoft, яка відбулася минулого тижня, призвела до рішення про використання пекінською компанією хмарних потужностей редмондского софтверного гіганта. Таким чином обидві компанії отримують надійний грунт для виходу на нові ринки. Microsoft давно придивляється до азіатських, і, в першу чергу, китайського ринку. Xiaomi ж у свою чергу, збирається завойовувати американський ринок.

Компанія з Редмонда надасть китайським партнерам рішення на основі Microsoft Azure і серверні потужності, розташовані в 24 регіонах світу, що значно прискорить обробку даних, які накопичуються в Mi Cloud. На активну співпрацю у цій галузі китайську компанію наштовхнув подальший розвиток екосфери “розумного будинку”, що викликає все більший потік даних в “хмарі”.

Однак, не тільки Xiaomi співпрацюватиме з Microsoft. Американці запропонували скористатися їх потужностями ще декільком державним компаніям Китаю (тобто ймовірно, Huawei і ZTE, як найбільшим).

Повідомляється також, що співпраця Xiaomi з американською компанією не обмежиться лише хмарними рішеннями. Ходять чутки про те, що один з флагманських смартфонів компанії буде управлятися Windows 10. Така ж система буде стояти на новому ноутбуці Xiaomi, який має побачити світ у першому кварталі наступного року.

Русская версия

Встреча на уровне вице-президентов компаний Xiaomi и Microsoft, которая состоялась на прошлой неделе, привела к решению об использовании пекинской компанией облачных мощностей редмондского софтверного гиганта. Таким образом обе компании получают отличную почву для внедрения на новые рынки. Microsoft давно присматривается к азиатским, и, в первую очередь, китайскому рынку. Xiaomi же в свою очередь, собирается завоевывать американский рынок.

Компания из Редмонда предоставит китайским партнерам решения на основе Microsoft Azure и серверные мощности, расположенные в 24 регионах мира, что значительно ускорит обработку данных, которые накапливаются в Mi Cloud. На активное сотрудничество в этой области китайскую компанию натолкнуло дальнейшее развитие экосферы “умного дома”, что вызывает все больший поток данных в “облаке”.

Однако, не только Xiaomi будет сотрудничать с Microsoft. Американцы предложили воспользоваться их мощностями еще нескольким государственным компаниям Китая (т.е. вероятно, Huawei и ZTE, как крупнейшим).

Сообщается также, что сотрудничество Xiaomi с американской компанией не ограничится лишь облачными решениями. Ходят слухи о том, что один из флагманских смартфонов компании будет управляться Windows 10. Такая же система будет стоять на новом ноутбуке Xiaomi, который должен увидеть свет в первом квартале следующего года.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.