Xiaomi сьогодні вперше презентує свої розробки на виставці CES

5 Січень 2017

Коментарі:

0
 Січень 5, 2017
 0

Вперше в своїй історії компанія Xiaomi бере участь у престижній технологічній виставці CES, яка сьогодні розпочала свою роботу.

Сьогодні пекінская компанія проводить прес-конференцію, де, як написано у релізі, “демонструватиме захоплюючий новий продукт, який показує, як він розсуває кордони інновацій. Xiaomi була заснований на основі бачення «Інновації для всіх» – з вірою в те, що високоякісні продукти, створені за допомогою передових технологій повинні бути широко доступними”.

Що конкретно покажуть на прес-конференції, невідомо, ми дізнаємось про це лише опівночі, і розкажемо вам вже завтра, але, судячи з тизерів, якими Xiaomi підтримувала інтерес до цієї події, це ймовірно будуть чорний і білий інноваційні смартфони Mi MIX, а також програмний продукт, можливо, MIUI 9 на Андроїд 7.

Прорив на міжнародні ринки, особливо, на американський, де Xiaomi зустрінеться віч-на-віч із своїм заочним конкурентом Apple, надасть великого імпульсу новим розробкам пекінського гіганта, і, можливо, покращить ситуацію з підтримкою девайсів, яка зараз перебуває у провінційному стані.

Це, звичайно, потішить і існуючих фанів продукції компанії, і заохотить нових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.