Xiaomi сертифікує Redmi 2 pro, у якому більше пам'яті.

29 Січень 2015

Коментарі:

1
 29 Січня, 2015
 1

Новий смартфон середнього класу від Xiaomi Redmi 2 отримав різні відгуки. Багатьом сподобався новий дизайн смартфону і MIUI 6, але 1 Гб оперативної пам’яті виявилось замало.

Отримавши дуже багато відзуків від невдовлений покупців, компанія Xiaomi оперативно подала на сертифікацію новий смартфон. Він ідентичний Redmi 2 за переважною кількістю показників, окрім об’ємів оперативної і внутрішньої пам’яті. Судячи з протоколів TENAA у новому пристрої буде 2Гб оперативної і 16 Гб внутрішньої пам’яті.

Не зміниться також дизайн смартфону і ніяких змін у інтерфейсі не передбачається. Про ціну нового пристрою наразі ніких чуток нема.

Русская версия

В новом смартфоне Redmi 2 все хорошо – и новый дизайн, и архитектура комплектующих, и MIUI 6. Одно не устраивало многочисленных покупателей – 1 гигабайт оперативной памяти.

Получив много писем от недовольных (а, учитывая масштабы рынка, это сотни тысяч), компания Xiaomi проявила гибкость и тут же подала документы на сертификацию нового устройства. По протоколам TENAA новый смартфон не будет отличаться от существующего Redmi 2 ничем, кроме объемов памяти. В новом смартфоне, который, скорее всего, получит название Redmi 2 pro, будет установлены 2 Гб оперативной памяти и 16 Гб внутренней.

Таким образом в среднем сегменте намечается появление действительно прогрессивного устройства, которое найдет своих покупателей не только в азиатских странах.

Коментарі

  1. андрей ua сказав:

    То, что не хватает моему
    Xiaomi redmi1s

  2. андрей ua сказав:

    То, что не хватает моему
    Xiaomi redmi1s

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.