Xiaomi Purely Fresh Air Mask - захистить від небезпеки, яка загрожує кожному з нас!

15 Березень 2017

Коментарі:

2
 15 Березня, 2017
 2
Категорія: Новини

Не секрет, що на даний момент, якість повітря в великих містах, м’яко кажучи, не дуже хороша. Промислові відходи, загазованість, смог і інші проблеми сучасних мегаполісів змушують, в першу чергу, страждати наші легені. Особливо це стосується людей, які страждають на алергічні захворювання, велосипедистів, мопедистів, стрільців в тирі і навіть тих людей, що просто вирішили затіяти ремонт у власному будинку.
Гар, кіптява, запах фарби, найдрібніші тверді частинки – кожен день ми, самі того не знаючи, вдихаємо величезна кількість шкідливого повітря, що може згубно позначитися на нашому здоров’ї. Компанія Xiaomi придумала гаджет, здатний захистити нас від цієї небезпеки! Їм стала захисна маска-респіратор Xiaomi Purely Fresh Air Mask.

Пристрій має дуже крутий стильний дизайн і досить нестандартну конструкцію. Маска створена з високоякісного поліестеру, забезпечена багатошаровим змінним фільтром і, що найголовніше, – укомплектована невеликим вентилятором, який перетворює Xiaomi Purely Fresh Air Mask в персональний очищувач повітря. Відмінний приклад практичності і комфорту інноваційних технологій Xiaomi!

Важко уявити собі, але маска з вентилятором, здатним фільтрувати найдрібніші шкідливі тверді частинки класу РМ 2.5, важить  лише 50.5 г з габаритними розмірами 75 × 37 × 12.5 мм. Те, що вентилятор забезпечений акумуляторною батареєю для підзарядки, ще більше підсилює повагу перед інженерами китайського бренду, які змогли «вкластися» в таку мінімальну вагу.

Вентилятор працює на трьох різних швидкостях, при цьому, вироблений ним шум досить невеликий. Також, при бажанні, власник може вимкнути вентилятор. Носити маску досить комфортно – вона сидить щільно, але не тисне. Пристрій можна регулювати під різний розмір голови, завдяки спеціальним гумовим «вушкам», які кріпляться на потилиці.

Користь від об’єднання «пасивного» захисту фільтра стандарту KN95 з активним очищувачем-вентилятором, складно переоцінити. Крім надійного очищення, вентилятор буде поставляти власнику персональний потік свіжого повітря, що виключено в класичних захисних масках. Таку інновацію особливо оцінять велосипедисти і алергіки – Xiaomi Purely Fresh Air Mask зможе врятувати їх від задушливого, брудного або повного, скажімо, квіткового пилку повітря.
Якщо ви все ще думаєте, що носити подібні маски у нас «не прийнято» або «недоцільно» – прийшов час позбутися від подібних помилкових стереотипів. Здоров’я слід берегти всіма доступними способами! Особливо, такими комфортними, як Xiaomi Purely Fresh Air Mask!

Придбати маску в Україні!

Коментарі

  1. Oleksii сказав:

    Згадав, кого нагадує )))

  2. Юлия сказав:

    что там на эту тему писал Кинг…..?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.