Xiaomi прогнозує селфі-камеру під екраном

5 Червень 2019

Коментарі:

0
 5 Червня, 2019
 0
Категорія: Новини

Не встигли конкуренти Xiaomi оголосити, щшо в наступному їх пристрої екран не буде мати ніяких вирізів, і селфі-камера на буде ані стирчати над екраном, ані висуватися з корпусу смартфона, як у пекінського гіганта знайшлася гідна відповідь.

Буквально сьогодні Xiaomi продемонструвала зображення, що пояснуюють принцип роботи камери під екраном. OLED сенсор, за їх твердженнями, буде здатним пропускати світло і під екраном буде знаходитися 20 Мп селфі-камера, вмонтована у материнську плату.

Чи буде ця новинка реалізована у очікуваному Mi MIX 3, або у новому флагмані, випуск якого запланований на глибоку осінь, невідомо, але своє місце серед шанувальників повного екрану, Xiaomi вже позначила.

Тим часом, міжнародна версія флагмана Redmi K20, що буде мати назву Mi 9T, очікується вже 12 червня. Ніяких відмінностей від свого “родича”, що наробив галасу у IT-таблоїдах, ця модель не буде мати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.