Xiaomi продовжує загадувати загадки і готує п'ять нових пристроїв

30 Березень 2015

Коментарі:

0
 Березень 30, 2015
 0

Завтра відбудеться грандіозна фан-зустріч шанувальників продукції компанії Xiaomi. Захід присвячений п’ятиріччю компанії і на ньому буде присутній глава Xiaomi Лей Цзюн, який обіцяє представити п’ять нових продуктів компанії.

Перед цією подією маркетологи і піарники компанії знову вирішили спантеличити покупців, представивши звичайні для Xiaomi загадки в картинках.

На першому зображено сукню. Навряд чи це означає, що компанія, що випускає гаджети, вирішила змінити свій профіль на легку промисловість. Але що може означати святковий одяг у застосуванні до електронних пристроїв? Тільки зміну корпусу або ж програмної оболонки, а може і операційної системи.

Чи буде це довгоочікуваний перехід на MIUI 6 і Android 5 всіх пристроїв?

Друга картинка зображує кілька різних конекторів. Очевидно, Xiaomi в рамках «розумного будинку», готує універсальний конектор-комутатор, здатний з’єднати різні пристрої.

Третій проект якось пов’язаний в пошуком медіафайлів, якщо судити по картинці. Чи буде це програма типу Shazam або медіа-плеєр, або додаток, що індексує медіафайли?

Четверте пристрій: щось, що нагадує Mi Box, в центр якого влучила стріла. Остання символізує точність, а от що буде з Mi Box, чи що там малося на увазі – невідомо.

І, нарешті, п’ятий пристрій, що зображує свиню-скарбничку, наводить на думки про недавнє нововведення Xiaomi, що збільшила відсотки на збережені в Mi Wallet кошти.

Чекаємо на завтрашнє свято, де усі ці таємниці відкриються! Але ми знаємо тайну вже сьогодні. І сподіваємось, що це будуть… “розумні” ваги. Тоді всі якості стануть до нагоди: і сукня для тих, хто слідкує за вагою, і точність, і багатороз’ємність, і економія коштів 🙂

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!