Xiaomi продовжує загадувати загадки і готує п'ять нових пристроїв

30 Березень 2015

Коментарі:

0
 30 Березня, 2015
 0

Завтра відбудеться грандіозна фан-зустріч шанувальників продукції компанії Xiaomi. Захід присвячений п’ятиріччю компанії і на ньому буде присутній глава Xiaomi Лей Цзюн, який обіцяє представити п’ять нових продуктів компанії.

Перед цією подією маркетологи і піарники компанії знову вирішили спантеличити покупців, представивши звичайні для Xiaomi загадки в картинках.

На першому зображено сукню. Навряд чи це означає, що компанія, що випускає гаджети, вирішила змінити свій профіль на легку промисловість. Але що може означати святковий одяг у застосуванні до електронних пристроїв? Тільки зміну корпусу або ж програмної оболонки, а може і операційної системи.

Чи буде це довгоочікуваний перехід на MIUI 6 і Android 5 всіх пристроїв?

Друга картинка зображує кілька різних конекторів. Очевидно, Xiaomi в рамках «розумного будинку», готує універсальний конектор-комутатор, здатний з’єднати різні пристрої.

Третій проект якось пов’язаний в пошуком медіафайлів, якщо судити по картинці. Чи буде це програма типу Shazam або медіа-плеєр, або додаток, що індексує медіафайли?

Четверте пристрій: щось, що нагадує Mi Box, в центр якого влучила стріла. Остання символізує точність, а от що буде з Mi Box, чи що там малося на увазі – невідомо.

І, нарешті, п’ятий пристрій, що зображує свиню-скарбничку, наводить на думки про недавнє нововведення Xiaomi, що збільшила відсотки на збережені в Mi Wallet кошти.

Чекаємо на завтрашнє свято, де усі ці таємниці відкриються! Але ми знаємо тайну вже сьогодні. І сподіваємось, що це будуть… “розумні” ваги. Тоді всі якості стануть до нагоди: і сукня для тих, хто слідкує за вагою, і точність, і багатороз’ємність, і економія коштів 🙂

Русская версия

Xiaomi продолжает загадывать загадки и готовит пять новых продуктов

Завтра состоится грандиозная фан-встреча поклонников продукции компании Xiaomi. Мероприятие посвящено пятилетию компании и на нем будет присутствовать глава Xiaomi Лэй Цзюн, который обещает представить пять новых продуктов компании.

Перед этим событием маркетологи и пиарщики компании снова решили озадачить покупателей, представив обычные для Xiaomi загадки в картинках.

На первой изображено платье. Вряд ли это означает, что компания, выпускающая гаджеты, решила сменить свой профиль на легкую промышленность. Но что может означать нарядная одежда в применении к электронным устройствам? Только смену корпуса или же программной оболочки, а может и операционной системы.

Будет ли это долгожданный переход на MIUI 6 и Android 5 всех устройств?

Вторая картинка изображает несколько различных коннекторов. Очевидно, Xiaomi в рамках «умного дома», готовит универсальный коннектор-коммутатор, способный соединить различные устройства.

Третий проект как-то связан в поиском медиафайлов, если судить по картинке. Будет ли это программа вроде Shazam или медиа-плеер, или приложение, индексирующее медиафайлы?

Четвертое устройство: нечто, напоминающее Mi Box, в центр которого попала стрела. Последняя символизирует точность, а вот что будет с Mi Box, или что там имелось в виду – неизвестно.

И, наконец, пятое устройство, изображающее свинью-копилку, наводит на мысли о недавнем нововведении Xiaomi, увеличившей проценты на хранимые в Mi Wallet средства.

Но скорее всего, это будет бытовой прибор, а именно, “умные” весы. И сразу все становится понятным: и стройная фигура, и много разъемов, и точность, и экономия средств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.