Xiaomi придбала Segway за допомогою Ninebot

15 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 15, 2015
 0

У створенні своєї екосистеми “розумного” будинку і довкілля компанія Xiaomi вирішила зробити великий крок вперед і придбала засіб пересування. Точніше, його виробника. Сьогодні відбулася важлива угода. Компанія Ninebot, що займається розробкою роботизованих систем, в тому числі, і самобалансуючого засобу пересування, який в останні роки випускався під назвою Ninebot One.
Ось він:

Як бачимо, до Сегвея залишилося зовсім недалеко. І от компанія Ninebot сьогодні придбала компанію Segway, а відповідно, всі патенти і виробничі потужності. У цій покупці вельми допомогли 80 млн доларів, які в Ninebot інвестувала Xiaomi і кілька інвестиційних фондів.

Тепер Ninebot разом з Xiaomi будуть створювати на основі технічних і наукових розробок нові перспективні засоби пересування, що працюють на електриці і керуються додатками MIUI.

Ось що може бути в результаті:

Нове об’єднання компаній має величезний інтелектуальний і виробничий капітал: більше 400 патентів, користувачі з сотні країн світу і безліч фабрик, готових виробляти вузли та комплектуючі.

Директор Xiaomi Лей Джун прямо на прес-конференції виявив бажання придбати для себе один Сегвей. На що директор Ninebot відповів: “Segway вже наш”.

Компанія Xiaomi активно бере участь в інвестиційному процесі. Вона як залучає нові інвестиції для розвитку нових напрямків діяльності, так і інвестує в перспективні стартапи.

Будемо сподіватися, що ми незабаром побачимо “розумні” велосипеди, Сегвей, моторолери та інші види транспорту від Xiaomi і Ninebot.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!