Xiaomi презентує оновлення "розумної" лампи Yeelight 2

7 Грудень 2015

Коментарі:

3
 7 Грудня, 2015
 3

Партнери компанії Xiaomi у кінці року поспішають оновити модельний ряд своїх пристроїв. В останні тижні року з’явилась нова версія “розумної” лампи під назвою Yeelight 2. У цього пристрою є декілька відмінностей від попередника. По-перше, лампа зберегла можливість управління за допомогою смартфону, але втратила свої кольорові властивості. Тепер вона світить лише білим світлом. Функція управління кольором перейшла до інших пристроїв Yee.

yeelight001

Є і гарні новини. Тепер лампа Yeelight 2 працює не тільки з Mi роутером, а з будь-яким. Це буде сприяти поширенню пристрою у домівки, де користуються роутерами різних виробників.

yeelight005

Головна відмінність нового пристрою від попередника є його ціна. Вона зменшилася майже у п’ять разів. Цей фактор робить новий пристрій масовим і може призвести до того, що лампою Yeelight будуть заміняти стандартні лампи у оселях. Це буде вигідно тому що лампа Yeelight 2 дуже економна.

yeelight004

yeelight003

yeelight002

Коментарі

  1. Денис сказав:

    Бімба, а не лампа))

  2. Павел сказав:

    О! Те що треба, цікаво яка ціна буде. ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.