Xiaomi презентує міні-пропелер як засіб від спеки

13 Травень 2015

Коментарі:

0
 13 Травня, 2015
 0

Пам’ятаєте, у Xiaomi була мініатюрна LED-лампочка на гнучкій пластиковій ніжці? Втім, вона є і зараз. Маркетологи компанії вирішили освіжити цю ідею, причому, в прямому сенсі. Гнучка ніжка з USB роз’ємом залишилася. Але замість лампочки на ній виявився вентилятор.

xiaomi в Україні

Він врятує від спеки при роботі з ноутбуком, оскільки його можна увіткнути в USB порт і направити куди потрібно. Також вентилятор можна носити з собою буквально всюди, тому він працює практично вічно від портативних акумуляторів Mi Powerbank.

новини MIUI

При цьому, незважаючи на свої розміри, вентилятор практично безшумний і створює відчутний потік повітря. Тобто, це не просто електронна іграшка, а цілком має сенс річ.

Mi Fan Portable USB

Називається пристрій Mi Fan Portable USB і відразу ж після презентації воно надійшло в продаж в онлайн магазині Xiaomi. Скоро з’явиться цей гаджет і в Україні в магазині розумних і корисних гаджетів Xiaomi.ua .

Русская версия

Помните, у Xiaomi была миниатюрная LED-лампочка на гибкой пластиковой ножке? Впрочем, она есть и сейчас. Маркетологи компании решили освежить эту идею, причем, в прямом смысле. Гибкая ножка с USB разъемом осталась. Но вместо лампочки на ней оказался вентилятор.

xiaomi в Украине

Он спасет от жары при работе с ноутбуком, поскольку его можно воткнуть в USB порт и направить куда нужно. Также вентилятор можно носить с собой буквально везде, т.к. он работает практически вечно от портативных аккумуляторов Mi Powerbank.

новости MIUI

При этом, несмотря на свои размеры, вентилятор практически бесшумен и создает ощутимый поток воздуха. То есть, это не просто электронная игрушка, а вполне имеющая смысл вещь.

Mi Fan Portable USB

Называется устройство Mi Fan Portable USB и сразу же после презентации оно поступило в продажу в онлайн магазине Xiaomi. Скоро появится этот гаджет и в Украине в магазине умных и полезных гаджетов Xiaomi.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.