Xiaomi презентує гігабітний Ethernet кабель з домішками золота

5 Лютий 2015

Коментарі:

0
 5 Лютого, 2015
 0

Перелік пристроїв Xiaomi вже так багато у домі, що треба було поміркувати про те, як їх з’єднувати між собою. Не брати ж для цього кабелі конкурентів? Тому Xiaomi зробила свій Ethernet кабель.

Як кажуть виробники, він може досягати пікової швидкості передачі даних у 1 Гбс. Для підвищення якості його роз’єми вкриті 24-каратним (принаймні, так пишуть) золотом. Кабель має пласку форму, жили його вироблені з міді.

Загалом, це якісний кабель, який згодиться не тільки для комутації пристроїв  Xiaomi, але і всяких інших, і результат буде дуже вражаючим. Ціна кабелю декларується на рівні 9-10 євро. Це одне з перших зазіхань Xiaomi на нішу Hi End пристроїв.

Русская версия

Xiaomi выпустила первый в своей истории Ethernet кабель. И действительно, в активе компании уже накопилось достаточно устройств, чтобы коммутировать их кабелями своего производства. По заверениям создателей, кабель сможет обеспечить скорость передачи данных до 1Гбс (на пиках). Для лучшей проводимости жилы кабеля сделаны из меди, а коннекторы покрыты 24-каратным (по заверениям Gizmo china) золотом.

Кабель имеет плоскую форму и довольно гибок, судя по фотографиям.

MIUI news

Стоить он будет недешево, около 10 евро. Но Hi End аксессуары, а кабель от Xiaomi однозначно относится к таковым, никогда не отличались демократичными ценами.  Это первая заявка Xiaomi на производство товаров экстра-класса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.