Xiaomi презентувала нові WiFi роутер і розумну лампу Yeelight

10 Червень 2015

Коментарі:

0
 Червень 10, 2015
 0

Сьогодні Лей Цзюнь, директор компанії Xiaomi, на прес-конференції, що була анонсована раніше, представив два нових продукти компанії. Всі припущення фанів щодо очікуваних пристроїв виявилися невірними. Ні водоочисник, ні новий смартфон сьогодні на сцені не з’явилися. Замість цього Цзюнь представив оновлені версії вже існуючих продуктів – Mi WiFi router і Yeelight. Обидва продукти були глибоко перероблені, що дозволяє назвати їх абсолютно новими.

Отже, почнемо з роутера.

Як і його попередник, цей пристрій є джерелом інтернету для всього будинку, а також домашнім сховищем даних.

Найбільших змін зазнав дизайн пристрою. Тепер це горизонтальна коробка (в білому і чорному виконанні) із знімними антенами, одна з яких може служити подовжувачем сигналу.

Працює Mi WiFi router на процесорі Broadcom 4709C і має 512 Мб флеш-пам’яті, на якій знаходиться прошивка. Крім цього, роутер обладнаний сховищем даних об’ємом 1 Тб і 6 Тб у різних версіях.

Вінчестери для Mi Wi Fi router зроблені брендами Seagate і Toshiba, які широко відомі і мають гарну репутацію. Ці жорсткі диски призначені для цілодобової роботи в активному режимі і передають дані зі швидкістю до 115 Мб / с. Інтернет роутер може роздавати зі швидкістю 2,5 G і 5 G в залежності від налаштувань.

Mi WiFi роутер є сховищем даних для всього будинку. Всі пристрої зв’язуються з ним, як із зовнішнім жорстким диском по Wi Fi. Також на жорсткі диски роутера можна зливати файли з різних пристроїв, наприклад, фотоапарата, через інтерфейс USB. Роутер управляється за допомогою спеціального додатка для MIUI, який працює і на інших версіях ОС Android.

Якщо потужності роутера не вистачає для покриття всього будинку або “сліпих” зон, у Xiaomi є прекрасне рішення – WiFi подовжувач. Це пристрій вимагає для роботи підключення до USB зарядного пристрою. Він ловить сигнал роутера і передає його, посилюючи, в зоні своєї дії.

Крім того, роутер здатний передавати медіа-потоки прямо з інтернету на пристрої в будинку – комп’ютер, MI TV, плеєри, що підтримують WiFi. У прошивці зашиті інтерфейси для роботи з онлайн сервісами Mi TV. Сподіваємося, що локалізовані версії для України можна буде налаштувати на місцеві сервіси типу Megogo або Oll TV.

Тепер пара слів про розумну лампі Yeelight. Вона отримала форму маленької настільної лампи. Особливість її в тому, що за допомогою смартфона або сенсора на самій лампі можна регулювати не тільки її яскравість, а й гамму світла, що налічує мільйони відтінків.

Ці пристрої будуть доступні для придбання з середини червня.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!