Xiaomi презентувала нові WiFi роутер і розумну лампу Yeelight

10 Червень 2015

Коментарі:

0
 10 Червня, 2015
 0

Сьогодні Лей Цзюнь, директор компанії Xiaomi, на прес-конференції, що була анонсована раніше, представив два нових продукти компанії. Всі припущення фанів щодо очікуваних пристроїв виявилися невірними. Ні водоочисник, ні новий смартфон сьогодні на сцені не з’явилися. Замість цього Цзюнь представив оновлені версії вже існуючих продуктів – Mi WiFi router і Yeelight. Обидва продукти були глибоко перероблені, що дозволяє назвати їх абсолютно новими.

Отже, почнемо з роутера.

Як і його попередник, цей пристрій є джерелом інтернету для всього будинку, а також домашнім сховищем даних.

Найбільших змін зазнав дизайн пристрою. Тепер це горизонтальна коробка (в білому і чорному виконанні) із знімними антенами, одна з яких може служити подовжувачем сигналу.

Працює Mi WiFi router на процесорі Broadcom 4709C і має 512 Мб флеш-пам’яті, на якій знаходиться прошивка. Крім цього, роутер обладнаний сховищем даних об’ємом 1 Тб і 6 Тб у різних версіях.

Вінчестери для Mi Wi Fi router зроблені брендами Seagate і Toshiba, які широко відомі і мають гарну репутацію. Ці жорсткі диски призначені для цілодобової роботи в активному режимі і передають дані зі швидкістю до 115 Мб / с. Інтернет роутер може роздавати зі швидкістю 2,5 G і 5 G в залежності від налаштувань.

Mi WiFi роутер є сховищем даних для всього будинку. Всі пристрої зв’язуються з ним, як із зовнішнім жорстким диском по Wi Fi. Також на жорсткі диски роутера можна зливати файли з різних пристроїв, наприклад, фотоапарата, через інтерфейс USB. Роутер управляється за допомогою спеціального додатка для MIUI, який працює і на інших версіях ОС Android.

Якщо потужності роутера не вистачає для покриття всього будинку або “сліпих” зон, у Xiaomi є прекрасне рішення – WiFi подовжувач. Це пристрій вимагає для роботи підключення до USB зарядного пристрою. Він ловить сигнал роутера і передає його, посилюючи, в зоні своєї дії.

Крім того, роутер здатний передавати медіа-потоки прямо з інтернету на пристрої в будинку – комп’ютер, MI TV, плеєри, що підтримують WiFi. У прошивці зашиті інтерфейси для роботи з онлайн сервісами Mi TV. Сподіваємося, що локалізовані версії для України можна буде налаштувати на місцеві сервіси типу Megogo або Oll TV.

Тепер пара слів про розумну лампі Yeelight. Вона отримала форму маленької настільної лампи. Особливість її в тому, що за допомогою смартфона або сенсора на самій лампі можна регулювати не тільки її яскравість, а й гамму світла, що налічує мільйони відтінків.

Ці пристрої будуть доступні для придбання з середини червня.

Русская версия

Сегодня Лэй Цзюнь, директор компании Xiaomi на заявленной ранее пресс-конференции, представил два новых продукта компании. Все предположения фанов оказались неверными. Ни водоочиститель, ни новый смартфон сегодня на сцене не появились. Вместо этого Цзюнь представил обновленные версии уже существующих продуктов – Mi WiFi router и Yeelight. оба продукта подверглись коренной переработке, что позволяет назвать их совершенно новыми.

Итак, начнем с роутера.

Как и его предшественник, это устройство является источников интернета для всего дома, а также домашним хранилищем данных.

Наибольшим изменениям подвергся дизайн устройства. Теперь это горизонтальная коробка (в белом и черном исполнении) со съемными антеннами, одна из которых может служить удлинителем сигнала.

Работает Mi WiFi router на процессоре Broadcom 4709C и имеет 512 Мб флэш-памяти, на которой находится прошивка. Кроме этого, роутер обладает хранилищем данных объемом 1 Тб и 6 Тб в разных версиях.

Винчестеры для Mi WiFi router поставляются брендами Seagate и Toshiba, широко известных и имеющих хорошую репутацию. Эти жесткие диски предназначены для круглосуточной работы в активном режиме и передают данные со скоростью до 115 Мб/с. Интернет роутер может раздавать со скоростью 2,5 G и 5 G в зависимости от настроек.

Mi WiFi роутер является хранилищем данных для всего дома. Все устройства связываются с ним, как с внешним жестким диском по WiFi. Также на жесткие диски роутера можно сливать файлы с различных устройств, например, фотоаппарата, через интерфейс USB. Роутер управляется при помощи специального приложения для MIUI, которое работает и на других версиях ОС Android.

Если мощности роутера не хватает для покрытия всего дома или “слепых” зон, у Xiaomi есть прекрасное решение – WiFi удлинитель. Это устройство требует для работы подключения к USB зарядному устройству. Оно ловит сигнал роутера и передает его, усиливая, в зоне своего действия.

Кроме того, роутер способен передавать медиа-потоки прямо из интернета на устройства в доме – компьютер, MI TV, плееры, поддерживающие WiFi. В прошивке зашиты интерфейсы для работы с онлайн сервисами Mi TV. Надеемся, что локализованные версии для Украины можно будет настроить на местные сервисы вроде Megogo или Oll TV.

Теперь пара слов о разумной лампе Yeelight. Она приобрела форму маленькой настольной лампы. Особенность ее в том, что при помощи смартфона или сенсора на самой лампе можно регулировать не только ее яркость, но и гамму свечения, включающую миллионы оттенков.

Эти устройства будут доступны для покупки с середины июня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.