Xiaomi презентувала модельний ряд фаблетів Redmi Note 2

13 Серпень 2015

Коментарі:

0
 13 Серпня, 2015
 0

На великій презентації продуктів Xiaomi, яка відбулася сьогодні, крім Wi Fi роутера Mi Wi Fi Nano і оновленою прошивки MIUI 7, була представлена ​​лінійка фаблет Redmi Note 2.

Довгоочікуваний смартфон першим з пристроїв Xiaomi вийде відразу з MIUI 7 на Android 5. Розглянемо докладніше характеристики нового пристрою.

redmi note2-5

Оновлений 5,5-дюймовий фаблет зібраний на прогресивній платформі з топовим процесором Mediatek MTK Flagship Helio X10 Octa Core. Цей 64-розрядний процесор має вісім ядер архітектури А53, що працюють на частоті до 2 Ггц.

redmi note2-7

Продуктивний і швидкий процесор здатний обслужити найскладніші обчислення. Підтримка 2 Гб оперативної пам’яті робить платформу однією з найпривабливіших на ринку на цей час.

redmi note2-3

Внутрішня пам’ять становить 16/32 Гб в залежності від моделі. Смартфон обладнаний 5,5-дюймовим екраном з роздільною здатністю FullHD.

Фаблет підтримує стандарти зв’язку 3G / 4G і забезпечений двома SIM-картами.

Основна камера виробництва Samsung має матрицю з роздільною здатністю 13 МП і системою PDAF, що забезпечує найвищу швидкість автофокусу.

Фронтальна камера має роздільність матриці 5 Мп, як і у попередній моделі смартфона.

redmi note2-8

У зведеній таблиці продуктивності видно, що Redmi Note 2 впевнено конкурує з флагманами інших брендів.

А синтетичні тести показали, що навіть перевершує їх.

redmi note2-14

Акумулятор ємністю 3050 мАг забезпечує гарну автономність для пристрою такого класу. Смартфон оснащений всіма бездротовими модулями. Також вперше в смартфонах Xiaomi в ньому встановлений інфрачервоний випромінювач. Він перетворює смартфон в універсальний пульт керування всією побутовою технікою. Це новий етап у створенні екосистеми Xiaomi.

redmi note2-12

Смартфон Redmi Note 2 як і раніше виглядає тонко і, незважаючи на свої розміри, добре лежить в руці і зручний для використання.

redmi note2-10

У смартфоні застосована технологія “нічного екрану”. Яскравість екрану зменшується в 10 разів і це створює комфортні умови для читання і серфінгу Інтернету.

redmi note2-15

Всього анонсовано три модифікації Redmi Note 2: китайська версія, глобальна і Redmi Note 2Prime, яка відповідає розширеній.

redmi note2-11

Красивий і потужний смартфон з невисокою ціною очікувано підкорить ринок у другій половині року і, можливо, допоможе Xiaomi повернути втрачені позиції в рейтингах виробників смартфонів.

redmi note2-9  redmi note2-6  redmi note2-5 redmi note2- 13  redmi note2-16

Русская версия

На большой презентации продуктов Xiaomi, которая состоялась сегодня, кроме Wi Fi роутера Mi Wi Fi Nano и обновленной прошивки MIUI 7, была представлена линейка фаблетов Redmi Note 2.

Долгожданный смартфон первым из устройств Xiaomi выйдет сразу с MIUI 7 на Android 5. Рассмотрим подробнее характеристики нового устройства.

redmi note2-5

Обновленный 5,5-дюймовый фаблет собран на прогрессивной платформе с топовым процессором Mediatek MTK Flagship Helio X10 Octa Core. Этот 64-разрядный процессор имеет восемь ядер архитектуры А53, работающих на частоте до 2 Ггц.

redmi note2-7

Производительный и быстрый процессор способен обслужить самые сложные вычисления. Поддержка 2 Гб оперативной памяти делает платформу одной из самых привлекательных на рынке в данный момент.

redmi note2-3

Внутренняя память составляет 16/32 Гб в зависимости от модели.  Смартфон оборудован 5,5-дюймовым экраном с разрешением FullHD.

Фаблет поддерживает стандарты связи 3G/4G и снабжен двумя SIM-картами.

Основная камера производства Samsung имеет матрицу с разрешением 13 МП и системой PDAF, что обеспечивает высочайшую скорость автофокуса.

Фронтальная камера имеет разрешение матрицы 5 Мп, как и в предыдущей модели смартфона.

redmi note2-8

 

В сводной таблице производительности видно, что Redmi Note 2 уверенно конкурирует с флагманами других брендов.

А синтетические тесты показали, что даже превосходит их.

redmi note2-14

Емкий аккумулятор 3050 мАч обеспечивает хорошую автономность для устройства такого класса. Смартфон оснащен всеми беспроводными модулями. Также впервые в смартфонах Xiaomi в нем установлен инфракрасный излучатель. Он превращает смартфон в универсальный пульт управления всей бытовой техникой. Это новый этап в создании экосистемы Xiaomi.

redmi note2-12

Смартфон Redmi Note 2 по-прежнему выглядит тонко и, несмотря на свои размеры, хорошо лежит в руке и удобен для использования.

redmi note2-10

В смартфоне применена технология “ночного экрана”. Яркость экрана уменьшается в 10 раз и это создает комфортные условия для чтения и серфинга Интернета.

redmi note2-15

Всего анонсировано три модификации Redmi Note 2:  китайская версия, глобальная и Redmi Note 2Prime, которая соответствует расширенной.

redmi note2-11

Красивый и мощный смартфон с невысокой ценой ожидаемо покорит рынок во второй половине года и, возможно, поможет Xiaomi вернуть утраченные позиции в рейтингах производителей смартфонов.

redmi note2-9 redmi note2-6 redmi note2-5 redmi note2-13 redmi note2-16

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.