Xiaomi презентувала глобальну MIUI 7 і кольоровий Mi 4i

19 Серпень 2015

Коментарі:

0
 19 Серпня, 2015
 0

Сьогодні в Нью Делі відбулася велика презентація глобальної версії прошивки MIUI 7. В ході заходу Хьюго Барра розповів про особливості нової прошивки та її нових функціях. Дізнаймося і ми новини MIUI з перших рук і з картинками.

Але спочатку – фотографії нового Mi 4i в різних кольорах. Окрім кольору корпусу, нічого більше не змінилося, технічні характеристики ті ж.

mi4i-01

mi4i-02

mi4i-03

А тепер познайомимося з прошивкою MIUI 7 та її нових функціями.

Оновлення MIUI до сьомої версії вийде одночасно для майже всіх пристроїв Xiaomi в понеділок 24 серпня. Ось список смартфонів, які підтримує глобальна бета-версія прошивки MIUI 7:

Redmi 2, Redmi 1S, Mi 3/4 / 4i, Redmi Note 3G / 4G. Mi Note / pro і MiPad поки оновлення не отримають.

miui7-02

У нову прошивку входить браузер Opera і, ймовірно, його движок використовується для економії трафіку. Ось скільки можна тепер заощадити трафіку в додатках.

miui7-03

miui7-04

Плюс до цього, в прошивці є додаток для економії трафіку, який був і в шостій версії.

miui7-05

Наступна новина стосується вхідних дзвінків. Тепер при вхідному дзвінку на екрані блокування відображається не тільки фотографія контакту, але і коротке відео з ним, що відтворюється по колу. Відео можна зняти камерою або завантажити окремо і призначити аватаром контакту разом з картинкою.

miui7-06

Якщо ви використовуєте Mi Band, можна налаштувати смартфон так, щоб він переходив в режим “Не турбувати” коли ви заснете.

miui7-07

miui7-09

У новій прошивці є Гостьовий режим з обмеженим доступом до функцій і додатків, а також його розвиток – Дитячий режим, в якому у користувача є доступ лише до дозволених розваг і дзвінків.

miui7-10 miui7-11

Крім цього, у програмі Галерея тепер є функція розпізнавання обличчя дитини. Додаток сам відбере всі фотографії з вашою дитиною і розкладе їх за часом. Також можна призначити на робочому столі і екрані блокування показ випадкових фотографій дитини щодня.

miui7-12 miui7-13 miui7-14

В інтерфейсі нової прошивки велику увагу приділено зручності користування для людей з обмеженими можливостями. Для підсліпуватих користувачів є можливість вибрати шрифт – від нормального до XXL.

miui7-15 miui7-16 miui7-17

А ось відмінності у швидкості.

miui7-18

В MIUI 7 можливо заборонити роботу додатків у фоні.

miui7-19 miui7-20

А тут показано логіку прискорення запуску системи.

miui7-21

miui7-22 miui7-23

І, на закінчення, поліпшення зовнішнього вигляду інтерфейсу прошивки MIUI 7. Тепер можна встановити щоденну фонову картинку екрану блокування.

miui7-24

Для створення унікальних тем власноруч в MIUI 7 є додаток MUSE.

miui7-25

З його допомогою можна створювати будь-які теми

miui7-26

Але й без Muse в MIUI 7 є кілька попередньо встановлених стилей, які змінюють не тільки гамму кольорів, але й вид іконок.

miui7-27

Є ділова тема, тема для чоловіків і для жінок.

І наостанок, графік щотижневого оновлення прошивки MIUI командою розробників.

miui7-28

Русская версия

Сегодня в Нью Дели состоялась большая презентация глобальной версии прошивки MIUI 7. В ходе мероприятия Хьюго Барра рассказал об особенностях новой прошивки и ее новых функциях. Узнаем и мы новости MIUI из первых рук и с картинками.

Но сначала – фотографии нового Mi 4i в разных цветах. Кроме цвета корпуса, ничего больше не изменилось, технические характеристики те же.

mi4i-01

mi4i-02

mi4i-03

А теперь познакомимся с прошивкой MIUI 7 и ее новых функциях.

Обновление MIUI до седьмой версии выйдет одновременно для почти всех устройств Xiaomi в понедельник 24 августа. Вот список смартфонов, которые поддерживает глобальная бета-версия прошивки MIUI 7:

Redmi 2, Redmi 1S, Mi 3/4/4i, Redmi Note 3G/4G.  Mi Note/pro и MiPad пока обновления не получат.

miui7-02

В новую прошивку внедрен браузер Operaи, очевидно, его движок используется для экономии трафика. Вот сколько можно теперь сэкономить трафика в приложениях.

miui7-03

miui7-04

Плюс к этому, в прошивке имеется приложение для экономии трафика, которое было и в шестой версии.

miui7-05

Следующее нововведение касается входящих звонков. Теперь при входящем звонке на экране блокировки отображается не только фотография контакта, но и короткое закольцованное видео с ним. Видео можно снять камерой или загрузить отдельно и назначить аватаром контакта наряду с картинкой.

miui7-06

Если вы используете Mi Band, можно настроить смартфон так, чтобы он переходил в режим “Не беспокоить” когда вы уснете.

miui7-07

miui7-09

В новой прошивке есть Гостевой режим с ограниченным доступом к функциям и приложениям, а также его развитие – Детский режим, в котором у пользователя есть доступ лишь к доступным развлечениям и звонкам.

miui7-10 miui7-11

Кроме этого, в приложении Галерея теперь есть функция распознавания лиц ребенка. Приложение само отберет все фотографии с вашим ребенком и разложит их по времени. Также можно назначить на рабочем столе и экране блокировки показ случайных фотографий ребенка каждый день.

miui7-12 miui7-13 miui7-14

В интерфейсе новой прошивки большое внимание уделено удобству пользования для людей с ограниченными возможностями. Для подслеповатых пользователей есть возможность выбрать шрифт – от нормального до XXL.

miui7-15 miui7-16 miui7-17

А вот отличия в скорости работы.

miui7-18

В MIUI 7 можно запретить работу приложений в фоне.

miui7-19 miui7-20

Здесь показана логика ускорения запуска системы.

miui7-21

miui7-22 miui7-23

И, в заключение, улучшения внешнего вида интерфейса прошивки MIUI 7. Теперь можно установить ежедневную фоновую картинку экрана блокировки.

miui7-24

Для создания уникальных тем собственноручно в MIUI 7 есть приложение MUSE.

miui7-25

С его помощью можно создавать любые темы.

miui7-26

Но и без Muse в MIUI 7 есть несколько предустановленных стилей, которые затрагивают не только цветовую гамму. но и вид иконок.

miui7-27

Есть деловая тема, тема для мужчин и для женщин.

И напоследок, график еженедельного обновления прошивки MIUI командой разработчиков.

miui7-28

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.