Xiaomi презентувала фітнес-пристрій з кардіометром, але це не Mi Band

17 Вересень 2015

Коментарі:

0
 17 Вересня, 2015
 0

Сьогодні компанія Xiaomi представила зовсім несподіваний пристрій. На тлі чуток про новий фітнес-браслет з монітором пульсу, те, що показали розробники, вразило навіть досвідчених гаджетоманів. Новий Фінес-трекер з кардіометром являє собою … прикрасу і в якомусь сенсі предмет розкоші.

Зовні новий пристрій, створений партнерами Xiaomi, компанією Huomi, нагадує бублик або, скоріше, пончик. Зроблений він з оксиду цирконію, тому стійкий до всіх видів зовнішніх впливів. Ні високі або низькі температури, ані занурення під воду не завадять його працездатності.

Вбудована батарейка дозволяє пристрою працювати без підзарядки протягом 10 днів, що менше, ніж у Mi Band, але і функцій у нового трекера, який отримав назву Xiaomi AmazFit, більше.

Крім всіх функцій Mi Band у AmazFit є головна, якої не вистачало у браслета – можливість моніторити пульс і виконувати на основі моніторингу декілька дій. Швидше за все це буде сигнал тривоги при перевищенні заданої частоти і аналіз частоти пульсу протягом заданого часу.

Тепер у Xiaomi є повноцінний трекер. І тепер з’ясувалася причина проблем з додатком Mi Fit, що була описана нами недавно. Його просто готували до нового пристрою.

Зрештою, AmazFit просто гарний. Його можна використовувати як прикрасу, носити в якості браслета, брошки або кулона. Різні аксесуари доповнюють його зовнішній вигляд – від спортивного варіанту з гумовим браслетом до вишуканого виду з інкрустацією дорогоцінними каменями.

У продажу AmazFit з’явиться до кінця жовтня.

AmazFit

id461848_1

La-nueva-pulsera-inteligente-de-Xiaomi-se-llama-AmazFit-02

xiaomi-amazfit-4

xiaomi-amazfit-stylish-smart-wearable

Русская версия

Сегодня компания Xiaomi представила совсем неожиданное устройство. На фоне слухов о новом фитнес-браслете с монитором пульса, то, что показали разработчики, поразило даже бывалых гаджетоманов. Новый финес-трекер с кардиометром представляет собой… украшение и в каком-то роде предмет роскоши.

Внешне новое устройство, созданное партнерами Xiaomi, компанией Huomi, напоминает бублик или, скорее, пончик. Сделан он из оксида циркония, поэтому устойчив ко всем видам внешних воздействий. Ни высокие или низкие температуры, ни погружение под воду не помешают его работоспособности.

Встроенная батарейка позволяет устройству работать без подзарядки в течение 10 дней, что уступает Mi Band, но и функций у нового трекера, который получил название Xiaomi AmazFit, побольше.

Кроме всех функций Mi Band у AmazFit имеется главная, которой не хватало у браслета – возможность мониторить пульс и выполнять на основе мониторинга несколько функций. Скорее всего это будет сигнал тревоги при превышении заданной частоты и анализ частоты пульса на протяжении заданного времени.

Теперь у Xiaomi есть полноценный трекер. И теперь выяснилась причина проблем с приложением Mi Fit, описанная нами недавно. Его просто готовили к новому устройству.

В конце концов, AmazFit просто красив. Его можно использовать как украшение, носить в качестве браслета, броши или кулона. Различные аксессуары дополняют его внешний вид – от спортивного варианта с резиновым браслетом до изысканного вида с инкрустацией драгоценными камнями.

В продаже AmazFit появится к концу октября.

AmazFit

id461848_1

La-nueva-pulsera-inteligente-de-Xiaomi-se-llama-AmazFit-02

xiaomi-amazfit-4

xiaomi-amazfit-stylish-smart-wearable

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.