Xiaomi презентувала фітнес-пристрій з кардіометром, але це не Mi Band

17 Вересень 2015

Коментарі:

0
 Вересень 17, 2015
 0

Сьогодні компанія Xiaomi представила зовсім несподіваний пристрій. На тлі чуток про новий фітнес-браслет з монітором пульсу, те, що показали розробники, вразило навіть досвідчених гаджетоманів. Новий Фінес-трекер з кардіометром являє собою … прикрасу і в якомусь сенсі предмет розкоші.

Зовні новий пристрій, створений партнерами Xiaomi, компанією Huomi, нагадує бублик або, скоріше, пончик. Зроблений він з оксиду цирконію, тому стійкий до всіх видів зовнішніх впливів. Ні високі або низькі температури, ані занурення під воду не завадять його працездатності.

Вбудована батарейка дозволяє пристрою працювати без підзарядки протягом 10 днів, що менше, ніж у Mi Band, але і функцій у нового трекера, який отримав назву Xiaomi AmazFit, більше.

Крім всіх функцій Mi Band у AmazFit є головна, якої не вистачало у браслета – можливість моніторити пульс і виконувати на основі моніторингу декілька дій. Швидше за все це буде сигнал тривоги при перевищенні заданої частоти і аналіз частоти пульсу протягом заданого часу.

Тепер у Xiaomi є повноцінний трекер. І тепер з’ясувалася причина проблем з додатком Mi Fit, що була описана нами недавно. Його просто готували до нового пристрою.

Зрештою, AmazFit просто гарний. Його можна використовувати як прикрасу, носити в якості браслета, брошки або кулона. Різні аксесуари доповнюють його зовнішній вигляд – від спортивного варіанту з гумовим браслетом до вишуканого виду з інкрустацією дорогоцінними каменями.

У продажу AmazFit з’явиться до кінця жовтня.

AmazFit

id461848_1

La-nueva-pulsera-inteligente-de-Xiaomi-se-llama-AmazFit-02

xiaomi-amazfit-4

xiaomi-amazfit-stylish-smart-wearable

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!