Xiaomi презентувала 64 Мп камеру

7 Серпень 2019

Коментарі:

0
 Серпень 7, 2019
 0
Категорія: Новини

Точніше, презентовано проект 64 Мп камери. Ні самої камери, ні зрізків знімків ще немає.

Але проект виглядає непогано. Камера побудована на сенсорі Samsung ISOCELL Bright GW1 і може робити знімки розмірами 9248×6936 пікселів. При цьому наголошується, що розмір сенсора складає 1/1,7 дюйма.

Це не новий метод – використовувати у смартфонах великі матриці. Ми ще пам’ятаємо Nokia 808, яка мала сенсор розміром 1/1,5 дюйма і роздільну здатність камери 41 Мп (чесний, без інтерполяції у 16 Мп в фінальному зображенні). Тим часом у Xiaomi розмір об’єднаного пікселя складає 1,6 мкм. Це дійсно великий розмір. Тому не дивно, що виробник (Samsung) оголошує підтримку своїм сенсором технології Hybrid 3D HDR.

Тому казати про реальні переваги нової камери можна буде лише після того, як з’являться знімки, тому що їх якість залежить від світлосили лінз та алгоритмів обробки їх додатком Камера.

Але Xiaomi на маркетинговому хайпі вже оголосила і 100 Мп камеру наближчим часом.

Нова камера буде встановлена у майбутньому флагмані. Можливо, це буде Mi MIX 4, можливо, знову флагман Redmi.

Тим часом про Mi MIX 4 з’явилися цікаві чутки. Кажуть, що він вийде з новою камерою, побудованою на найновішому сенсорі від Samsung, роздіфльна здатність якого складає 108 Мп.

Протягом наступних двох місяців ми дізнаємося, що з цього є правдою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.