Xiaomi представила якісну гарнітуру Piston 3

1 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 1, 2015
 0

У навушників Huosai (Piston) виявилася щаслива доля. Їх якісне звучання, видатний дизайн і безвідмовна і довга робота настільки сподобалися покупцям, що компанія Xiaomi вирішила піти на третє їх перевидання.

І конструктори компанії створили справжній акустичний шедевр.

image001

Зовнішній вигляд навушників Piston 3 настільки вразив досвідчених у дизайні європейських експертів, що вони віддали навушників перше місце престижної премії Reddot Award 2015, яка є аналогом «Оскара» у світі промдизайну.

image009

Однак, головним в будь-якій акустичній системі є не стільки її зовнішній вигляд, скільки якість звучання.

Що ж знаходиться усередині третього покоління гарнітури Xiaomi Piston?

image006

У металевому корпусі, виконаному з анодованого алюмінію, знаходиться звуковий тракт, що складається з декількох металевих композитних мембран. Кожна група відповідає за певний частотний діапазон.

image008

Така конструкція, яку китайський лідер на ринку гаджетів запатентував ще в першій версії гарнітури, дозволяє отримати чистий звук на середніх частотах, забезпечити кристальне звучання високих частот і широку панораму.

image007

Відмінною рисою Piston 3 є чітке і в той же час м’яке, без піків і «запорів», звучання всіх інструментів композиції і голоси.

Конструкція звукового каналу передбачає запобігання швидкого згасання частот, і, як наслідок, багаті баси і загальну прозорість звуку.

Корпус навушників зроблений відповідно до рекомендацій медиків, тому максимально враховує анатомію і зручно розташовується як усередині вушного каналу, так і зовні.

image005

Навушники не випадають з вух навіть при використанні їх одночасно із заняттями спортом або іншою активністю.

Кабель навушників обплетений кевларовой опліткою, яка забезпечує йому необхідну жорсткість, запобігаючи заплутуванням, і міцність, що не дозволяє проводу перетертися або обірватися.

Коннектор mini-jack 3.5mm покритий позолотою, що забезпечує ідеальний контакт з гніздом джерела звуку.

image004

Пульт управління гарнітурою зазнав деяких змін порівняно з Piston 2. Зник люфт керуючих кнопок і можливість їх переплутати. Тепер всі три кнопки тримаються в пульті міцно і на них нанесені рельєфні точки, що дозволяють в темряві або навпомацки безпомилково вибрати потрібну операцію.

За допомогою пульта можна виконати кілька операцій: старт / стоп (при вхідному дзвінку – відповісти / роз’єднати), гучність + / гучність – (а також попередня / наступна композиції). Перемикання режимів відбувається за допомогою центральної кнопки в поєднанні з двома іншими. Також в пульт вбудований мікрофон виробництва США, який забезпечує високу чутливість і якісну передачу мови.

image003

Порівняємо характеристики двох моделей навушників – Piston 2 і Piston 3. Обидві моделі підтримують частотний діапазон 20 Гц – 20 кГц, що відповідає стандарту Hi Fi. Навушники Piston 3 є більш чутливими – 98 Дб проти 93 у колишньої моделі, але мають більший імпеданс – 32 Ома проти 12 Ом у попередників. Це дає їм можливість працювати без перевантажень з предусилителем або вбудованим ЦАП, як в смартфонах Mi Nоte.

Також підвищилася потужність навушників: Piston 3 мають 5 мВт, на відміну від 3 мВт у Piston 2.

Всі нововведення не змогли не позначитися на масі виробу і нова модель на 2 грами (14 гр) важче попередньої.

Решта відмінності стосуються дизайну і вони добре видно на фотографіях. Треба відзначити, що навушники відповідають стандартам безпеки RoHS, тобто не містять шкідливих для здоров’я компонентів.

image010

Численні тести звучання і ергономічності ставлять новий товар Xiaomi в один ряд з виробами середнього класу визнаних майстрів в області створення акустичних систем: AKG, Beyerdynamic, Sennheiser і частково Beats.

Xiaomi багато уваги приділяє упаковці своїх маленьких технічних шедеврів. І, звичайно Piston 3 не були позбавлені цієї уваги. Гарнітура упакована в пластикову коробку, в якій присутні виїмки для навушників, пульта управління і кабелю. Також як бонус навушники комплектуються трьома парами силіконових насадок різної конфігурації для різних вух.

Найприємнішим компонентом у новій гарнітури від Xiaomi є ціна. На китайському ринку вона становить половину вартості своїх прямих конкурентів Sennheiser CX 200 Street II.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!