Xiaomi представила якісну гарнітуру Piston 3

1 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 1, 2015
 0

У навушників Huosai (Piston) виявилася щаслива доля. Їх якісне звучання, видатний дизайн і безвідмовна і довга робота настільки сподобалися покупцям, що компанія Xiaomi вирішила піти на третє їх перевидання.

І конструктори компанії створили справжній акустичний шедевр.

image001

Зовнішній вигляд навушників Piston 3 настільки вразив досвідчених у дизайні європейських експертів, що вони віддали навушників перше місце престижної премії Reddot Award 2015, яка є аналогом «Оскара» у світі промдизайну.

image009

Однак, головним в будь-якій акустичній системі є не стільки її зовнішній вигляд, скільки якість звучання.

Що ж знаходиться усередині третього покоління гарнітури Xiaomi Piston?

image006

У металевому корпусі, виконаному з анодованого алюмінію, знаходиться звуковий тракт, що складається з декількох металевих композитних мембран. Кожна група відповідає за певний частотний діапазон.

image008

Така конструкція, яку китайський лідер на ринку гаджетів запатентував ще в першій версії гарнітури, дозволяє отримати чистий звук на середніх частотах, забезпечити кристальне звучання високих частот і широку панораму.

image007

Відмінною рисою Piston 3 є чітке і в той же час м’яке, без піків і «запорів», звучання всіх інструментів композиції і голоси.

Конструкція звукового каналу передбачає запобігання швидкого згасання частот, і, як наслідок, багаті баси і загальну прозорість звуку.

Корпус навушників зроблений відповідно до рекомендацій медиків, тому максимально враховує анатомію і зручно розташовується як усередині вушного каналу, так і зовні.

image005

Навушники не випадають з вух навіть при використанні їх одночасно із заняттями спортом або іншою активністю.

Кабель навушників обплетений кевларовой опліткою, яка забезпечує йому необхідну жорсткість, запобігаючи заплутуванням, і міцність, що не дозволяє проводу перетертися або обірватися.

Коннектор mini-jack 3.5mm покритий позолотою, що забезпечує ідеальний контакт з гніздом джерела звуку.

image004

Пульт управління гарнітурою зазнав деяких змін порівняно з Piston 2. Зник люфт керуючих кнопок і можливість їх переплутати. Тепер всі три кнопки тримаються в пульті міцно і на них нанесені рельєфні точки, що дозволяють в темряві або навпомацки безпомилково вибрати потрібну операцію.

За допомогою пульта можна виконати кілька операцій: старт / стоп (при вхідному дзвінку – відповісти / роз’єднати), гучність + / гучність – (а також попередня / наступна композиції). Перемикання режимів відбувається за допомогою центральної кнопки в поєднанні з двома іншими. Також в пульт вбудований мікрофон виробництва США, який забезпечує високу чутливість і якісну передачу мови.

image003

Порівняємо характеристики двох моделей навушників – Piston 2 і Piston 3. Обидві моделі підтримують частотний діапазон 20 Гц – 20 кГц, що відповідає стандарту Hi Fi. Навушники Piston 3 є більш чутливими – 98 Дб проти 93 у колишньої моделі, але мають більший імпеданс – 32 Ома проти 12 Ом у попередників. Це дає їм можливість працювати без перевантажень з предусилителем або вбудованим ЦАП, як в смартфонах Mi Nоte.

Також підвищилася потужність навушників: Piston 3 мають 5 мВт, на відміну від 3 мВт у Piston 2.

Всі нововведення не змогли не позначитися на масі виробу і нова модель на 2 грами (14 гр) важче попередньої.

Решта відмінності стосуються дизайну і вони добре видно на фотографіях. Треба відзначити, що навушники відповідають стандартам безпеки RoHS, тобто не містять шкідливих для здоров’я компонентів.

image010

Численні тести звучання і ергономічності ставлять новий товар Xiaomi в один ряд з виробами середнього класу визнаних майстрів в області створення акустичних систем: AKG, Beyerdynamic, Sennheiser і частково Beats.

Xiaomi багато уваги приділяє упаковці своїх маленьких технічних шедеврів. І, звичайно Piston 3 не були позбавлені цієї уваги. Гарнітура упакована в пластикову коробку, в якій присутні виїмки для навушників, пульта управління і кабелю. Також як бонус навушники комплектуються трьома парами силіконових насадок різної конфігурації для різних вух.

Найприємнішим компонентом у новій гарнітури від Xiaomi є ціна. На китайському ринку вона становить половину вартості своїх прямих конкурентів Sennheiser CX 200 Street II.

Русская версия

У наушников Huosai (Piston) оказалась счастливая судьба. Их качественное звучание, выдающийся дизайн и безотказная и долгая работа настолько понравились покупателям, что компания Xiaomi решила пойти на третье их переиздание.

И конструкторы компании создали настоящий акустический шедевр. Внешний вид наушников Piston 3 настолько впечатлил искушенных в дизайне европейских экспертов, что они отдали наушникам первое место престижной премии Reddot Award 2015, которая является аналогом «Оскара» в мире промдизайна.

Однако, главным в любой акустической системе является не столько ее внешний вид, сколько качество звучания.
Что же находится внутри третьего поколения гарнитуры Xiaomi Piston?

Внутри металлического корпуса, выполненного из анодированного алюминия, находится звуковой тракт, состоящий из нескольких металлических мембран. Каждая группа отвечает за определенный частотный диапазон.
Такая конструкция, которую китайский лидер на рынке гаджетов запатентовал еще в первой версии гарнитуры, позволяет получить чистый звук на средних частотах, обеспечить кристальное звучание высоких частот и широкую панораму.

Отличительной чертой Piston 3 является четкое и в то же время мягкое, без пиков и «запоров», звучание всех инструментов композиции и голоса. Конструкция звукового канала предусматривает предотвращение быстрого затухания частот, и, как следствие, богатые басы и общую прозрачность звука.

Корпус наушников сделан в соответствии с рекомендациями медиков, поэтому максимально учитывает анатомию и удобно располагается как внутри ушного канала, так и снаружи. Наушники не выпадают из ушей даже при использовании их одновременно с занятиями спортом или другой активностью.

Кабель наушников оплетен кевларовой оплеткой, которая обеспечивает ему необходимую жесткость, предотвращая запутывание, и прочность, не позволяющую проводу перетереться или оборваться.
Коннектор mini jack 3.5mm покрыт позолотой, что обеспечивает идеальный контакт с гнездом источника звука.

Пульт управления гарнитурой претерпел некоторые изменения по сравнению с Piston 2. Исчез люфт управляющих кнопок и возможность их перепутать. Теперь все три кнопки держатся в пульте крепко и на них нанесены рельефные точки, позволяющие в темноте или наощупь безошибочно выбрать нужную операцию.

С помощью пульта можно выполнить несколько операций: старт/стоп (при входящем звонке – ответить/разъединить), громкость +/ громкость – (а также предыдущая/следующая композиции). Переключение режимов происходит при помощи центральной кнопки в сочетании с двумя другими. Также в пульт встроен микрофон производства США, который обеспечивает высокую чувствительность и качественную передачу речи.

Сравним характеристики двух моделей наушников – Piston 2 и Piston 3.

Обе модели поддерживают частотный диапазон 20 Гц – 20 кГц, что соответствует стандарту Hi Fi. Наушники Piston 3 являются более чувствительными – 98 Дб против 93 у прежней модели, но зато имеют большее сопротивление – 32 Ома против 12 Ом у предшественников. Это даёт им возможность работать без перегрузок с предусилителем или встроенным ЦАП, как в смартфонах Mi Nоte.
Также повысилась мощность наушников: Piston 3 «раскачивают» 5 мВт, в отличие от 3 мВт у Piston 2.

Все нововведения не смогли не сказаться на массе изделия и новая модель на 2 грамма (14 гр) тяжелее предыдущей.
Остальные различия касаются дизайна и они хорошо видны на фотографиях.

Нужно отметить, что наушники соответствуют стандартам безопасности RoHS, то есть не содержат вредных для здоровья компонентов.

Многочисленные тесты звучания и эргономичности ставят новый товар Xiaomi в один ряд с изделиями среднего класса признанных мастеров в области создания акустических систем: AKG, Beyerdynamic, Sennheiser и отчасти Beats.

Xiaomi много внимания уделяет упаковке своих маленьких технических шедевров. И, конечно Piston 3 не были обделены этим вниманием. Гарнитура упакована в пластиковую коробку, в которой присутствуют выемки для наушников, пульта управления и кабеля. Также в качестве бонуса наушники комплектуются тремя парами силиконовых насадок различной конфигурации для разных ушей.
Самым приятным компонентом у новой гарнитуры от Xiaomi является цена. На китайском рынке она составляет половину стоимости своих прямых конкурентов Sennheiser CX 200 Street II.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.