Xiaomi представила додаток Mi Index

28 Липень 2015

Коментарі:

0
 Липень 28, 2015
 0

На презентації нових продуктів Xiaomi, що відбулася вчора, крім ексклюзивної партії ваг Mi Scale, з креативними малюнками на робочій поверхні, було представлено додаток Mi Index. Судячи з опису, він буде подібним до Google Fit – додатком, у якому будуть зібрані всі дані про активність власника. Зведена інформація з усіх пристроїв: Mi Scale, Mi Band (Mi Fit), “розумних кросівок”, монітора пульсу (якщо його додадуть до браслету), інформація GPS тощо, буде оброблятися з різними алгоритмами і на підставі цього будуть створюватися звіти про фізичну активність власника.

mi index2
mi index3
mi index4

Вчорашня презентація пройшла барвисто, як і обіцяли розіслані в якості запрошень коробки з кольоровими олівцями, однак, нових смартфонів так і не представили. Замість цього в мережі з’явилися розрізнені чутки про очікуваний випуск “розумного” годинника Xiaomi.

Всі ці чутки об’єднує обсяг пам’яті нового годинника: 512 Мб оперативної і 4Гб вбудованої (навіщо годиннику стільки пам’яті, цікаво?). Крім того, у годиннику Xiaomi буде екран діагоналлю 1,3 дюйма поки невідомої форми. Також в пристрій встановлять потужний акумулятор ємністю 560 мАг, і управлятися він буде процесором виробництва Qualcomm.

xiaomi Watch

Операційною системою нового “розумного” годинника Xiaomi очікується Android Wear з прошивкою MIUI Watch OS. Зрозуміло, це лише чутки, але така кількість подробиць натякає на те, що хоча б кілька з них виявиться правдою.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!