Xiaomi представила додаток Mi Index

28 Липень 2015

Коментарі:

0
 28 Липня, 2015
 0

На презентації нових продуктів Xiaomi, що відбулася вчора, крім ексклюзивної партії ваг Mi Scale, з креативними малюнками на робочій поверхні, було представлено додаток Mi Index. Судячи з опису, він буде подібним до Google Fit – додатком, у якому будуть зібрані всі дані про активність власника. Зведена інформація з усіх пристроїв: Mi Scale, Mi Band (Mi Fit), “розумних кросівок”, монітора пульсу (якщо його додадуть до браслету), інформація GPS тощо, буде оброблятися з різними алгоритмами і на підставі цього будуть створюватися звіти про фізичну активність власника.

mi index2
mi index3
mi index4

Вчорашня презентація пройшла барвисто, як і обіцяли розіслані в якості запрошень коробки з кольоровими олівцями, однак, нових смартфонів так і не представили. Замість цього в мережі з’явилися розрізнені чутки про очікуваний випуск “розумного” годинника Xiaomi.

Всі ці чутки об’єднує обсяг пам’яті нового годинника: 512 Мб оперативної і 4Гб вбудованої (навіщо годиннику стільки пам’яті, цікаво?). Крім того, у годиннику Xiaomi буде екран діагоналлю 1,3 дюйма поки невідомої форми. Також в пристрій встановлять потужний акумулятор ємністю 560 мАг, і управлятися він буде процесором виробництва Qualcomm.

xiaomi Watch

Операційною системою нового “розумного” годинника Xiaomi очікується Android Wear з прошивкою MIUI Watch OS. Зрозуміло, це лише чутки, але така кількість подробиць натякає на те, що хоча б кілька з них виявиться правдою.

Русская версия
На состоявшейся вчера презентации новых продуктов Xiaomi кроме эксклюзивной партии весов Mi Scale, с креативными рисунками на рабочей поверхности, было представлено приложение Mi Index. Судя по описанию, это будет подобием Google Fit – приложением, в котором будут собраны все данные об активности владельца. Сводная информация со всех устройств: Mi Scale, Mi Band (Mi Fit), “умных кроссовок”, монитора пульса (если ним оснастят браслет), информация GPS и т.д., будет обрабатываться с различными алгоритмами и на основании этого будут создаваться отчеты о физической активности владельца.

mi index2
mi index3
mi index4

Вчерашняя презентация прошла красочно, как и обещали разосланные в качестве приглашений коробки с цветными карандашами, однако, новых смартфонов так и не представили. Вместо этого в сети появились разрозненные слухи и скором выпуске “умных” часов Xiaomi.

Все эти слухи объединяет объем памяти новых часов: 512 Мб оперативной и 4Гб встроенной (зачем часам столько памяти, интересно?). Кроме того, в часах Xiaomi будет экран диагональю 1,3 дюйма пока неизвестной формы. Также в устройство установят мощный аккумулятор емкостью 560 мАч, и управляться оно будет процессором производства Qualcomm.

xiaomi Watch

Операционной системой новых “умных” часов Xiaomi ожидается Android Wear с прошивкой MIUI Watch OS. Разумеется, это лишь слухи, но такой количество подробностей намекают на то, что хотя бы несколько их них окажется правдой.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.