Xiaomi повертаєтьтся до Mi 2 через iPhone?

28 Березень 2016

Коментарі:

0
 28 Березня, 2016
 0

Незважаючи на домінуюче становище компанії Xiaomi на ринку електроніки, сегмент смартфонів дуже чутливий до змін. Буває, що поява лише одного пристрою влаштовує на цьому ринку справжню бурю і скидає визнаних лідерів.
Тому пропустити бюджетний iPhone SE з 4,3-дюймовим екраном, що майже вийшов з обігу, було б помилкою.

І Xiaomi, схоже, намагається відреагувати на вихід потужного невеликого смартфона цілком адекватно, згадавши те, з чого починався шлях на вершину смартфонобудування для цієї компанії.

У Мережі засвітився таємничий смартфон з невеликим екраном, який дизайном дуже нагадує стару, але вдалу модель Xiaomi Mi 2. Правда, крім обрисів в передбачуваному смартфоні нічого від цієї моделі більше немає.

1459170698_1-8

По-перше, він відрізняється кнопкою зі сканером відбитків пальців.
По-друге, його нутрощі перевершують Mi 2 у багато разів.

Як обіцяють, в новому 4,3-дюймовому смартфоні, який отримав кодову назву M2 SE, буде процесор Snapdragon 820, хоча, є чутки і про Snapdragon 652. Обидва процесора мають 8 ядер з частотою до 2 Ггц. Очікується у новому “малюкові” 3 Гб оперативної пам’яті, а також 13-Мп камера виробництва Sony.

Загалом, смартфон вийде на рівні серйозних флагманських рішень при невеликому розмірі. Хто знає, може Apple і Xiaomi стануть законодавцями моди на маленькі потужні смартфони на найближчі роки?

xiaomi-m2-se-smartphone

Русская версия

Несмотря на доминирующее положение компании Xiaomi на рынке электроники, сегмент смартфонов очень чувствителен к изменениям. Часто появление всего одного устройства устраивало на этом рынке настоящую бурю и низвергало признанных лидеров.
Поэтому пропустить бюджетный iPhone SE с почти вышедшим из оборота 4,3-дюймовым экраном, было бы ошибкой.

И Xiaomi, похоже, пытается отреагировать на выход мощного небольшого смартфона вполне адекватно, вспомнив то, с чего начинался путь на вершину смартфоностроения для этой компании.

В Сети засветился таинственный смартфон с небольшим экраном, дизайном очень напоминающий старую, но удачную модель Xiaomi Mi 2. Правда, кроме очертаний в предполагаемом смартфоне ничего от этой модели больше нет.

1459170698_1-8

Во-первых, он отличается кнопкой со сканером отпечатков пальцев.
Во-вторых, его начинка превосходит Mi 2 во много раз.

Как обещают, в новом 4,3-дюймовом смартфоне, который получил пока кодовое название M2 SE, будет процессор Snapdragon 820, хотя, есть слухи и об Snapdragon 652. Оба процессора имеюти 8 ядер с частотой до 2 Ггц. ожидается в новом “малыше” 3 Гб оперативной памяти, а также 13-Мп камера производства Sony.

В общем, смартфон получится на уровне серьезных флагманских решений при небольшом размере. Кто знает, может Apple и Xiaomi станут законодателями моды на маленькие мощные смартфоны на ближайшие годы?

xiaomi-m2-se-smartphone

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.