25 Жовтень 2019

Коментарі:

0
 25 Жовтня, 2019
 0
Mi Note 3
Категорія: Новини

Незважаючи на те, що в середині року керівництво пекінського техногіганта оголосило про припинення розробки двох лінійок смартфонів, Mi Note та Mi Max у зв’язку з тим, що змінилися глобальні концепції дизайна та призначення портативних пристроїв, ситуація щойно змінилася на протилежну.

Одразу у декількох сертифікаційних сервісах ПСА з’явилися дані про нову модель смартфона Mi. При цьому прямо вказана його назва: Mi Note 10.

Що означає ця цифра, невідомо, адже попередня модель мала номер 3, а версія прошивки MIUI – одинадцята. Єдина десятка є в номері актуальної версії ОС Android.

Так чи інакше, смартфон фактично анонсовано в двох варіантах: базовому та Pro.

Ніяких даних, окрім кодових назв пристроїв, немає. Базова модель називається M1910F4G , Pro-версія – M1910F4S.
Є версія, що Mi Note 10 буде тим таємничим смартфоном з екраном з частотою оновлення 12 Гц та 5-кратним зумом основної камери, про який всі шанувальники продукції Xiaomi говорят вже тиждень. Тепер ці чутки починають становитися трохи яснішими.

До кінця року ще є достатньо часу для того, щоб випустити новий флагман, а. можливо, навіть дочекатися нової топової платформи і зробити перший пристрій на ній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.