Xiaomi поглинає Meitu. Чекаємо на нові смартфони

19 Листопад 2018

Коментарі:

0
 Листопад 19, 2018
 0
Категорія: Новини

Пекінський гігант не тільки не уповільнює швидкість поповнення асортименту товарів у різних галузях, але розширяє ланку виробництва смартфонів іншими брендами. До партнерів компанії, яких ми знаємо за їх виробами Black shark та Pocophone, приєднався ще один бренд – Meitu. Знавці китайського ринку смартфонів знають їх дещо дивні на вигляд смартфони, які дорого коштують і роблять дивовижної якості знімки, зокрема, селфі.

Тепер під цим брендом, який об’єднує, за традицією китайських виробників третього ешелону,  назви двох знаних брендів Meizu та Vertu, будуть випускатися смартфони Mi.

Xiaomi отримує за це технології Meitu і патенти на алгоритми обробки зображень. Натомість зобов’язується виплачувати Meitu  10% з продажу кожного смартфону, випущеного під цим брендом, а також 15% з кожного продажу інших товарів під назвою Meitu. Як зазначено у контракті, під новим брендом Сяомі буде випускати продукцію, орієнтовану на жіночу аудіторію.

При цьому Сяомі не має прав на чотирьохкамерний смартфон Meitu V7, який буде випущено незабаром, а також на портативні пристрої типу датчиків стану здоров’я (фітнес-браслети, апарати виміру показників здоров’я, тощо).

Так буде відбуватися 5 років, а після цього терміну Xiaomi повинна вирішити, чи буде подовження цього контракту. У випадку подовження, пекінська компанія повинна виплачувати Meitu оголошені відсотки, але не менше 10 мільйонів доларів на рік, протягом 30 років.

Чи змінять смартфони Mi свій вигляд під впливом дизайну Meitu, або новий бренд почне виробляти звичні “брикети”, в яких буде все більше камер?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.