Xiaomi планує заробити 1 млрд. доларів від своїх веб-сервісів цього року

27 Липень 2015

Коментарі:

0
 27 Липня, 2015
 0

Компанія Xiaomi покинула третє місце серед найуспішніших продавців смартфонів, поступившись ним своєму давньому суперникові – компанії Huawei, яка випустила і продала 48 мільйонів смартфонів за перше півріччя 2015 р.
Причиною може бути випуск суперником кількох вдалих дешевих моделей смартфона Honor. Друга причина – зосередженість Xiaomi на інших напрямках бізнесу. Один з них – продаж онлайн-послуг.

Директор компанії Лей Цзюнь визнав, що за 2015 прибуток від веб-сервісів в 1 млрд. доларів цілком можливий. Встановивши цю мету, керівник Xiaomi закликав орієнтуватися на китайських гігантів онлайн-продажів, таких як Tencent і Alibaba. Маючи такі амбітні цілі, менеджмент компанії вклав великі сили і кошти у виконання цього завдання.

До того ж, за минулі півроку значно зріс асортимент продукції, що не відноситься до сегменту смартфонів. Тому курчат краще буде порахувати за фінансовими показниками в кінці року.

Однак, і продажі смартфонів можуть значно змінитися якщо Xiaomi вийде на нові великі ринки, наприклад, на ринок США, де може вступити у прямий двобій з Apple.

Як зазначив у нещодавньому інтерв’ю Хьюго Барра, зараз компанія накопичила кейс з близько 2000 патентів, які можуть забезпечити вихід на американський ринок. Однак, коли це станеться, не дає прогнозів ніхто.
Тим часом, наближається п’ята річниця випуску прошивки MIUI. У найближчі дні ми нагадаємо вам як виглядали інтерфейси всіх версій прошивки, а також розглянемо її можливості і секрети.

Русская версия

Компания Xiaomi покинула третье место среди самых успешных продавцов смартфонов, уступив его своему давнему сопернику – компании Huawei, которая выпустила и продала 48 миллионов смартфонов за первое полугодие 2015 г. Причиной может быть выпуск соперником нескольких удачных дешевых моделей смартфона Honor. Вторая причина – сосредоточенность Xiaomi на других направлениях бизнеса. Одно из них – продажа онлайн-услуг.

Директор компании Лэй Цзюнь признал, что за 2015 год прибыль от веб-сервисов в 1 млрд. долларов вполне возможна. Установив эту цель, руководитель Xiaomi призвал ориентироваться на китайских гигантов онлайн-продаж, таких как Tencent и Alibaba. Имея такие амбициозные цели, менеджмент компании вложил большие силы и средства в выполнение этой задачи.

К тому же, за прошедшие полгода значительно возрос ассортимент продукции, не относящейся к сегменту смартфонов. Поэтому цыплят лучше будет посчитать по финансовым показателям в конце года.

Однако, и продажи смартфонов могут значительно измениться если Xiaomi выйдет на новые обширные рынки, например, на рынок США, где может вступить в прямое единоборство с Apple. Как отметил в недавнем интервью Хьюго Барра, сейчас компания накопила кейс из около 2000 патентов, которые могут обеспечить выход на американский рынок. Однако, когда это произойдет, не дает прогнозов никто.

Тем временем, близится пятая годовщина выпуска прошивки MIUI. В ближайшие дни мы напомним вам как выглядели интерфейсы всех версий прошивки, а также рассмотрим ее возможности и секреты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.