Xiaomi планує заробити 1 млрд. доларів від своїх веб-сервісів цього року

27 Липень 2015

Коментарі:

0
 Липень 27, 2015
 0

Компанія Xiaomi покинула третє місце серед найуспішніших продавців смартфонів, поступившись ним своєму давньому суперникові – компанії Huawei, яка випустила і продала 48 мільйонів смартфонів за перше півріччя 2015 р.
Причиною може бути випуск суперником кількох вдалих дешевих моделей смартфона Honor. Друга причина – зосередженість Xiaomi на інших напрямках бізнесу. Один з них – продаж онлайн-послуг.

Директор компанії Лей Цзюнь визнав, що за 2015 прибуток від веб-сервісів в 1 млрд. доларів цілком можливий. Встановивши цю мету, керівник Xiaomi закликав орієнтуватися на китайських гігантів онлайн-продажів, таких як Tencent і Alibaba. Маючи такі амбітні цілі, менеджмент компанії вклав великі сили і кошти у виконання цього завдання.

До того ж, за минулі півроку значно зріс асортимент продукції, що не відноситься до сегменту смартфонів. Тому курчат краще буде порахувати за фінансовими показниками в кінці року.

Однак, і продажі смартфонів можуть значно змінитися якщо Xiaomi вийде на нові великі ринки, наприклад, на ринок США, де може вступити у прямий двобій з Apple.

Як зазначив у нещодавньому інтерв’ю Хьюго Барра, зараз компанія накопичила кейс з близько 2000 патентів, які можуть забезпечити вихід на американський ринок. Однак, коли це станеться, не дає прогнозів ніхто.
Тим часом, наближається п’ята річниця випуску прошивки MIUI. У найближчі дні ми нагадаємо вам як виглядали інтерфейси всіх версій прошивки, а також розглянемо її можливості і секрети.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!