Xiaomi підігріває інтригу з Mi MIX 2

28 Червень 2017

Коментарі:

0
 28 Червня, 2017
 0

Немає жодних сумнівів, що Xiaomi ще до кінця поточного року готує вихід Mi Mix 2 із високим співвідношенням екрану до загальної площі корпусу, близьким до того, яке було у першої моделі. Також компанією було повідомлено, що до розробки дизайну залучено Філіпа Старка, з під пера якого свого часу вийшов Mi Mix. Але конкретної та достовірної інформації щодо проекту Mi Mix 2, крім чуток загального характеру, поки що не надходило.

Та ось інсайдери повідомили про виток документа для розробників, у якому є деякі відомості про дизайн очікуваної моделі. У цьому документі мова йде про інноваційність Mi Mix 2 та навіть згадується можливість популяризації дизайну Samsung. Ще там йде мова про LG G6, що також використовував аналогічний повноекранний режим. Схоже, що оприлюднена інформація підтверджує намір Xiaomi розвивати напрямок смартфонів з високим коефіцієнтом відношення екрану до площі корпусу, а також з використанням технології віртуальної навігаційної клавіші.

Як відомо, Xiaomi Mi Mix було випущено у жовтні минулого року з дисплеєм розміром 6,4 дюйма, де безпосередньо на екран приходилось 91,3% загальної площі, а співвідношення сторін складало 17:9. Дисплей Mi Mix 2, згідно з “витоком”, попри можливе зменшення розміру, має зберегти таке ж співвідношення сторін та отримати збільшене до 93% відношення розміру екрану до площі корпусу. У Mi Mix було використано п’єзоелектричну керамічну технологію, яку застосували на заміну традиційного динаміка. При розробці ж Mi Mix 2, Xiaomi, як кажуть, співпрацює з технологіями ААС нового покоління, відомими як “виконавчий механізм ААС”, який буде використано при відтворенні звуку у навушниках. Кажуть, що привід ААС забезпечує якісніший екранний звук, особливо на низьких частотах, а також краще поєднується зі стандартом 3GPP.

Подібним же чином, завдяки інсайдерам, в Інтернеті з’явилася пара ймовірних рендерів моделі Xiaomi. Як вважають, це не що інше, як Mix 2. Рендерне відтворення показує, що його дизайн буде чимось схожим на Samsung Galaxy S8.

Є думка, що на зображеннях представлено рендер очікуваного також у цьому році Redmi Pro 2. Та втілення у цій моделі подібного дизайну сприятиме її значному подорожчанню. А за деякими припущеннями, рендеринг відноситься ще до однієї очікуваної новинки від Xiaomi – Mi 6 Plus. “Витік” тільки напевно дав зрозуміти, що це точно не Galaxy S8, а саме новий таємний девайс, що буде працювати на MIUI. Тобто, на сьогодні ми напевно не можемо сказати, яка з новинок Xiaomi отримає подібний дизайн, але попереду нас чекають, безумовно, цікаві речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.