Xiaomi - перша в Україні та її перший складаний смартфон

24 Січень 2019

Коментарі:

0
 24 Січня, 2019
 0
Категорія: Новини

За результатами минулого року за продажами смартфонів в Україні компанія Xiaomi вийшла на перше місце. Це сталося вперше за всі всі роки присутності продукції компанії на ринку.

В це внесли свій внесок всі продавці за всі роки, а також ті, хто активно пропагував бренд Mi в Україні. Тому і ми можемо відсвяткувати це досягнення, тому що одними з перших почали розповідати про нікому не відомі девайси ще у 2014 році.

Дякуємо також всім фанатам продукції Xiaomi за активність, без якої такого рівня продажів досягнути будло б неможливо.

Але і сама Xiaomi не зупиняється. Можна згадати перші смартфони Mi 1, Redmi 1S (до речі, останній досі працює і виконує свої функції), і те, що вчора президент компанії Лін Бін на відео продемонстрував всьому світові діючу модель складаного смартфона, який легким рухом перетворюється на планшет.

Сьогодні вже з’явилося багато скептичних відгуків на це відео. Мовляв, у нового пристрою будуть проблеми у місцях згинання, не кажучи вже про випадкові натискання і загальну незахищеність екрану. Але факт є фактом: пекінська компанія готова презентувати першу фукнціональну модель нового покоління портативної техніки.

І це дає надію. що ми ще не раз здивуємось винахідливості розробників улюбленого бренду, і знову зробимо вибір на користь Mi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.