Xiaomi - перша в технології розпізнання обличчя

15 Серпень 2016

Коментарі:

0
 15 Серпня, 2016
 0

Вчора, згідно публікації результатів досліджень, пекінська компанія Xiaomi посіла перше місце серед учасників FDDB (Face Detection Data Set Benchmark). Так, це результати тестів, в яких має значення кількість полігонів, задіяних при розпізнанні обличчя.
Дослідники з Xiaomi обійшли всіх конкурентів за інтенсивністю своєї роботи.

Цікаво, що серед розробників, які приймають участь у рейтингу, є один із схожим на українське прізвищем Миколайчик, що свідчить про те, що над проблемою працюють в усьому світі.

Тести FDDB проводяться на базі Масачусетського університету лабораторією Computer Vision, яка була заснована у 1974 році. В тестах приймають участь лабораторії великих Інтернет-компаній, таких як Alibaba, Baidu, Tencent, і, звичайно, Google.

З моменту свого заснування компанія Xiaomi приділяла увагу інноваційним технологіям. Для проведення досліджень у компанії є дуже гарне підґрунтя – щоденно на сервери Mi Cloud надходять до 120 млн. фотографій людей. А загальна кількість фото і відео, що зберігаються на Mi Cloud, перевершує 50 млрд!

У продуктах Xiaomi технологія розпізнання облич використовується у додатку Галерея, де вона допомагає сортувати фотографії по альбомах Люди.

Перше місце у тестах FDDB – це дуже вагомий результат досліджень, які в ідеалі призведуть до можливості тотального контролю за людьми на Землі.

Технології Xiaomi дозволяють розпізнавати навіть фрагменти облич, і обличчя, що знаходяться поза фокусом.

133957j3p7ocp5rxz3op1x.jpg.thumb

134003s6rzyyq177qef6iy.jpg.thumb

134014sy2wy8ftzuhdfy6f.jpg.thumb

134023itzyt44isq4qkvs3.jpg.thumb

134032xwepwr6q18y5l0cw.jpg.thumb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.