Xiaomi перехопили топ-менеджера у Lenovo

6 Січень 2020

Коментарі:

0
 6 Січня, 2020
 0
Категорія: Новини

Як сповістив засновник пекінської компанії Xiaomi Лей Цзюнь, команда топ-менеджерів посилилася “фарфоровим королем” Чан Ченом.

Це відомий маркетолог, що відповідав за підрозділ мобільних телефонів у компанії Lenovo. Як ми пам’ятаємо, Lenovo деякий час була серед лідерів цього напрямку виробництва, принаймні, у Китаї, але потім щось пішло не так, посилилася конкуренція з боку Xiaomi, Huawei, та концерну BBK, показники компанії не дозволили її подолати її без втрат, і мобільний підрозділ залишився без належного розвитку.

Але маркетологічні здібності його директора не залишилися без уваги інших гравців на ринку. Чен брав активну участь у розробці першого Lenovo Yoga, а також смартфонів Lenovo K900, Lenovo Z5 та Lenovo Z6, був директором серії ZUK.

Також знається він і на Інтернет-маркетингу, маючи більше 3 мільйонів підписників у Weibo.

Яку роль буде виконувати Чен у Xiaomi, невідомо, але за чутками, він може підсилити суббренди компанії, або започаткувати ще один.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.