Xiaomi патентує повноекранні смартфони

15 Січень 2020

Коментарі:

0
 15 Січня, 2020
 0
Категорія: Новини

Якщо раніше, коли казали “повний екран”, мали на увазі площину передньої панелі смартфона, то тепер мова йде про всю поверхню пристрою, включаючи бічні грані.

Саме такі концепти запатентувала компанія Xiaomi минулого тижня.

Ми бачимо два варіанти розташування безмежного екрану. Один – у горизонтальній площині. Він дещо схожий на існуючий у фізичному вигляді Mi MIX Alpha, який довів, що такі пристрої можуть існувати і працювати у реальності.

Також ми знаємо, що розробники MIUI працюють над інтерфейсами, що включають відображення елементів керування на бічних гранях, і це саме та конфігурація.

Деякі питання викликає зручність використання такого пристрою, але як концептуальна модель він цікавий.

В іншій версії екран охоплює корпус у вертикальній площині, і це здається більш розумним рішенням.

Чи є сенс у використанні такого екрану без можливості збільшити його розміри за рахунок розкладання смартфону, невідомо. Також на патентних заявках немає ані кнопок, ані портів інтерфейсу. Тому можна казати про дуже ранню стадію розробки.

Втім, це може бути гарним варіантом для тих, кому потрібно більше інформації на екрані, а складані смратфони не викликають довіри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.