Xiaomi патентує інтерфейс для гнучких екранів

19 Грудень 2019

Коментарі:

0
 19 Грудня, 2019
 0
Категорія: Новини

Після приголомшливої презентації Mi MIX Alpha, пекінська компанія почала розробляти новий інтерфейс і MIUI, призначений для гнучких екранів.

Справа в тому, що такий форм-фактор, як нам показали на презентації Mi MIX Alpha, додає ще принаймні дві грані, на які можна вивести інформацію, чи керування пристроєм.

І розробники MIUI знайшли, як можна покращити юзабіліті таких смартфонів. З патентних заявок, ентузіасти зробили рендери, на яких можна побачити зрозумілі всім функції.

Ми бачимо, що, окрім інформації, яка звичайно відображається у рядку стану, на бічні грані можна вивести, наприклад, регулювання гучності плеєра, і кнопки управління музикою.

Також, можливо, ці площі будуть використані для відображення сповіщень, чи піктограм стану погоди.

Окрім цього, на них можна вивести швидкі налаштування, такі, як вмикання Wi-Fi, Bluetooth, точки доступу, ліхтарика тощо.

Це означає, що ідея з повним екраном на усьому корпусі смартфона сподобалась розробникам Xiaomi і вони шукають різні способи зробити користування таким пристроєм зручним.

І головне – що нові такі пристрої будуть незабаром презентовані покупцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.