Xiaomi отримала більше 6 мільярдів доларів на публічному розміщенні акцій

22 Червень 2018

Коментарі:

0
 22 Червня, 2018
 0
Категорія: Новини

Компанія Xiaomi вже стала достатньо великою  і впевненою у своїх можливостях для того, щоб з закритого акціонерного товариства стати відкритим і запросити у інвестори всіх бажаючих.

Вчора у Гонконзі відбулося перше публічне розміщення акцій компанії. На церемонії було присутнє керівництво Xiaomi у повному складі: засновник компанії Лей Цзюнь, президент Лін Бін, віце-президент Сян Ван та інші. До речі, керівники Xiaomi і є власниками найбільших пакетів акцій, Лею Цзюню належить найбільша частка у 31,41 % акцій компанії.

IPO промислового гіганта викликало неабиякий інтерес інвесторів, багато з яких давно працює з компанією Лея Цзюня. І вчора вони отримали можливість стати частиною бізнес-процесу Xiaomi. Так компанія Qualcomm вклала у виробника смартфонів з їх процесорами 100 мільйонів доларів, Банк розвитку Китаю вклав 66 мільйонів. Загальна сума сягнула 6,11 мільярдів доларів США при оголошеній капіталізації Xiaomi 70 мільярдів.

І це при тому, що у компанії є певні суперечки з Китаєм щодо фінансових відносин і зобов’язань між часткою компанії, що розташована і працює на материковій частині Китаю та офшорною, що працює у Гонконгу і створена для відносин з іншими країнами світу.

Але, незважаючи на ці обставини, загальний настрій інвесторів і акціонерів був піднесений. І для цього є приводи.

За останні два роки Xiaomi значно збільшила виробництво та продаж смартфонів, ставши четвертою компанією у світі за обсягами виробництва.

За останній рік продукція компанії офіційно з’явилася у трьох країнах Європи. У продукції Xiaomi є дуже гарні результати за межами азійського регіону. Наприклад, в Індії, вона знаходиться на першому місці, в Україні – на третьому, в Росії – на четвертому.

Це результат бізнес-моделі Xiaomi у поєднанні з якістю продукції.

Це перший, і, сподіваємось, не останній успіх компанії, яка прагне стати великою, згідно висловлюванню Лея Цзюня: “Гарні компанії заробляють гроші, великі компанії заробляють довіру”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.