Xiaomi розкрила плани по випуску смартфонів до кінця року

11 Травень 2015

Коментарі:

0
 11 Травня, 2015
 0

Не встигли ще гості вчорашньої прес-конференції розпакувати вдома подаровані смартфони Mi Note pro, як в Інтернет потрапили плани Xiaomi на рік, що залишився. Як видно, на нас очікує як мінімум ще чотири смартфона від китайського лідера електронної промисловості.

gsmarena_0011

Mi Note pro і Redmi 2A вже побачили світ, а в найближчих планах Xiaomi – випуск ще однієї версії Mi 4 – Mi 4S. Він буде збудований на платформі Qualcomm Snapdragon 810 (MSM8994), отримає 13-Мп камерою в якості основної і 5 Мп фронтальної, 5-дюймовим екраном з роздільною здатністю FullHD. Інші подробиці щодо обсягів пам’яті і ємності акумулятора, а також наявності сканера відбитків, стануть відомі на презентації в червні.

В середині літа вийдуть смартфони, які є новим поколінням Redmi Note. Вони отримають назви Redmi Note 2 та Redmi Note 2 pro. Перший з них отримає 5,5- дюймовий екран з роздільною здатністю HD, апаратну платформу Qualcomm Snapdragon 410 (MSM8919), і камери, подібні Mi 4S. Професійна версія несподівано отримає менший 5-дюймовий екран, але з роздільністю FullHD, і буде базуватися на платформі Qualcomm Snapdragon 615.

Восени фанати продукції Xiaomi, і прошивки MIUI отримають довгоочікуваний Mi 5. Це буде фаблет з 5,2-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2560х1440 пікс. Він буде оснащений SoC Qualcomm Snapdragon 820 і отримає 20,2 – мегапіксельну основну камеру.

В цей графік не включені новинки, що входять в екосистему “розумного будинку” компанії Xiaomi, які виходять практично кожного місяця протягом року.

Збираймо гроші, Xiaomi не підведе!

Русская версия

Не успели еще гости вчерашней пресс-конференции распаковать дома подаренные смартфоны Mi Note pro, как в Интернет просочились планы Xiaomi на оставшийся год. Как видно из него, нас ожидает как минимум еще четыре смартфона от китайского лидера смартфонной промышленности.

Mi Note pro и Redmi 2A уже увидели свет, а в ближайших планах Xiaomi – выпуск еще одной версии Mi 4 – Mi 4S. Он будет основан на платформе Qualcomm Snapdragon 810 (MSM8994), 13-Мп камерой в качестве основной и 5 Мп фронтальной, 5-дюймовым экраном с разрешением FullHD. Другие подробности вроде объемов памяти и емкости аккумулятора, а также наличия сканера отпечатков, станут известны на презентации в июне.

gsmarena_0011

В середине лета выйдут смартфоны, являющиеся новым поколением Redmi Note. Они получат названия Redmi Note 2 Redmi Note 2 pro. Первый из них получит 5,5- дюймовый экран с разрешением HD, аппаратную платформу Qualcomm Snapdragon 410 (MSM8919), и камеры, подобные Mi 4S. Профессиональная версия неожиданно получит меньший 5-дюймовый экран, но с разрешением FullHD, и будет основана на платформе Qualcomm Snapdragon 615.

Осенью фанаты продукции Xiaomi, и прошивки MIUI получат долгожданный Mi 5. Это будет фаблет с 5,2-дюймовым экраном с разрешением 2560х1440 пикс. Он будет оснащен SoC Qualcomm Snapdragon 820 и получит 20,2 – мегапиксельную основную камеру.

В этот график не включены новинки, входящие в экосистему “умного дома” компании Xiaomi, которые выходят практически каждый месяц в течение года.

Копим деньги, Xiaomi не подведет!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.