Xiaomi офіційно презентувала Mi 5

24 Лютий 2016

Коментарі:

0
 24 Лютого, 2016
 0

Отже, подія про яку майже рік говорили всі техно-оглядачі, здійснилася. Компанія Xiaomi представила новий флагманський смартфон Mi 5. Одночасно з презентацією в Пекіні, такий же захід пройшов в Барселоні на виставці MWC 2016 – головній події року для мобільних брендів.

mi5-real-photo-9

На головній презентації у Барселоні віце-президент компанії Xiaomi Хьюго Барра з’явився на сцені на Сегвей Ninebot mini, і презентував смартфон. Гості захоплено зустріли новинку. І цьому є причини.
Незважаючи на численні витоки, які розкрили практично всі секрети нового смартфона, Mi 5 концепт здивував.

mi5-real-photo

По-перше, зовнішнім виглядом. Закруглена на гранях задня кришка з металокераміки на основі цирконію (скла в стандартній і підвищеній версіях), мінімальні рамки дисплею, витончені обриси не зіпсувала навіть горезвісна кнопка. В результаті смартфон вийшов не схожим на модель Самсунг або Мейзу, не кажучи вже про своїх головних конкурентів – iPhone, з яким спільних рис стало критично мало.

xiaomi-mi5-final-1

Головним зовнішнім елементом смартфона є дисплей з діагоналлю 5,15 дюймів, світлодіодним підсвічуванням матриці IPS, роздільною здатністю FullHD 1080, технологією Sunlight, яка не дає дисплею “сліпнути на Сонце”. Крім цього, між матрицею і склом немає повітряного прошарку і тому кути огляду цього дисплею ідеальні.

mi5-real-photo-5

mi5-real-photo-4

Для того, щоб позбутися темних рамок дисплею, за словами Барра, компанії довелося захистити близько десятка патентів.

На передній панелі смартфона розташована апаратна кнопка, що виконує функцію Home, і одночасно є сканером відбитків пальців.

116

На задній панелі розташована камера, яка теж принесла чимало сюрпризів. Основна камера Mi 5 заснована на 16 Мп матриці Sony Exmore IMX298, оснащена 4-вісною оптичною стабілізацією OIS від компанії Canon, а також підтримує технології автофокусу PDAF, розділу пікселів DTI, що робить знімки ультра-чіткими і запобігають втратам світла. Графічний процесор Qualcomm Spectra дозволяє знімати відео з роздільною здатністю 4К.

119

До камери додається подвійний світлодіодний спалах.

Фронтальна камера має роздільність 4МП і підтримує режим “б’юті” в реальному часі, а також розпізнає обличчя, усмішки, вік, стать, завдяки додатку на прошивці MIUI 7.

112

Тепер заглянемо під “капот” цирконієво-керамічного корпусу.

125

Серцем смартфона став новітній процесор Qualcomm snapdragon 820, що працює на різних частотах в трьох різних версіях пристрою. У стандартній версії максимальна частота восьми ядер складає 1,8 Ггц, в преміум і ексклюзивної версіях – 2,15 Ггц. Про процесор було написано вже багато, тому не будемо повторюватися, відзначимо, що його характеристики на даний момент є топовими за всіма основними параметрами.

Оперативна пам’ять становить 3 Гб в стандартній і преміум версіях і 4 Гб в ексклюзивній. Заснована пам’ять на LPDDR4 чіпах, швидкість яких в два рази вище, ніж у попередників LPDDR3. Флеш-пам’ять відповідно, має обсяги 64 і 128 Гб, залежно від версії. До неї застосована нова файлова система UFS 2.0, завдяки цій технології, швидкість флеш-пам’яті на 78% вища за попередню.

123

Завдяки властивостям процесора, смартфон MI 5 підтримує безліч недоступних попередникам функцій. Наприклад, протокол VoLTE, що дозволяє здійснювати дзвінки з HD звуком. Також, завдяки підтримці стандарту Cat v12, тепер можлива швидкість обміну даними у мережах згідно стандарту 4G+, а з Інтернетом до 600 Мб / с.

114

Крім цього, смартфон Mi 5 підтримує повнофункціональний NFC, що робить його відмінним платіжним засобом. Технологія зарядки Quick Charge 3.0 дозволяє зарядити 80% батареї об’ємом 3000 мАг за годину.

Інтерфейс зв’язку з пристроями реалізований на стандарті USB Type C і, підтримує OTG.

118  117

Крім цього, у смартфона є інфрачервоний порт, що перетворює пристрій в повноцінного члена сім’ї “розумного будинку” Xiaomi.

На конференції також були висловлені деякі концептуальні плани щодо майбутніх пристроїв. Зокрема, Хьюго Барра обіцяв довести до досконалості технологію корпусу, експерименти над якою були розпочаті в Mi NOte і продовжені в Mi 5. Ідеальною формою конструктори Xiaomi вважають цілісний корпус з непомітним переходом металу в інший матеріал, будь то скло або металокераміка.

121  120

Сподіваємося, таким буде наступний флагман і його не доведеться чекати два роки.

Що ж, новий флагман Xiaomi неабияк потіснив конкурентів, він виявився дійсно прогресивним, потужним і красивим смартфоном.

Крім нього на виставці був представлений “другий номер” – смартфон Mi 4S. Про нього – в наступній статті.

Русская версия

Итак, событие о котором почти год говорили все техно-обозреватели, свершилось. Компания Xiaomi представила новый флагманский смартфон Mi 5. Одновременно с презентацией в Пекине, такое же мероприятие прошло в Барселоне на выставке MWC 2016 – главном событии года для мобильных брендов.

mi5-real-photo-9

На главной презентации в Барселоне, которую вел вице-президент компании Xiaomi Хьюго Барра, появившийся на сцене на сегвее Ninebot mini, гости восторженно встретили новинку. И этому есть причины.
Несмотря на многочисленные утечки, которые раскрыли практически все секреты нового смартфона, Mi 5 концепт удивил.

mi5-real-photo

Во-первых, внешним видом. Закругленная на гранях задняя крышка из металлокерамики (стекла в стандартной и продвинутой версии), минимальные грани дисплея, изящные очертания не испортила даже пресловутая кнопка. В итоге смартфон получился не похожим на модель Самсунг или Мейзу, не говоря уже о своих главных конкурентах – iPhone, с которым общих черт стало критично мало.

Вес смартфона 129 грамм. Размеры: 144,5 x 69.2 x 7.25мм.

xiaomi-mi5-final-1

Главным внешним элементом смартфона является дисплей с диагональню 5,15 дюймов, светодиодной подсветкой матрицы IPS, разрешением FullHD 1080 и технологией Sunlight, которая не дает дисплею “слепнуть на Солнце”. Кроме этого, между матрицей и стеклом нет воздушной прослойки и поэтому углы обзора этого дисплея идеальны.

mi5-real-photo-5

mi5-real-photo-4

Для того, чтобы избавиться от рамок дисплея, по словам Барра, компании пришлось защитить около десятка патентов.

На передней панели смартфона расположена аппаратная кнопка, выполняющая функцию Home, и одновременно являющаяся сканером отпечатков пальцев.

116

На задней панели расположена камера, которая тоже принесла немало сюрпризов. Основная камера Mi 5 основана на матрице Sony IMX298, оснащенная 4-осной оптической стабилизацией OIS от компании Canon, а также поддерживающая технологии автофокуса PDAF, разделения пикселов DTI, делающей снимки ультра-четкими и предотвращают потери света. Графический процессор Qualcomm Spectra позволяет снимать видео с разрешением 4К.

119 mi5-real-photo-3

К камере прилагается двойная светодиодная вспышка.

Фронтальная камера имеет разрешение 4Мп и поддерживает режим “бьюти” в реальном времени, а также распознает лица, улыбки, возраст, пол, благодаря приложению на прошивке MIUI 7.

112

Теперь заглянем под “капот” циркониево-керамического корпуса.

125

Сердцем смартфона стал новейший процессор Qualcomm snapdragon 820, работающий на разных частотах в трех разных версиях устройства. В стандартной версии максимальная частота восьми ядер составляет 1,8 Ггц, в премиум и эксклюзивной версиях – 2,15 Ггц. О процессоре было написано уже много ,поэтому не будем повторяться, отметим, что его характеристики на данный момент являются топовыми по всем основным параметрам.

Оперативная память составляет 3 Гб в стандартной и премиум версиях и 4 Гб в эксклюзивной. Основана память на LPDDR4 чипах, скорость которых в два раза выше, чем у предшественников LPDDR3. Флэш-память соответственно, имеет объемы 64 и 128 Гб, в зависимости от версии. К ней применена новая файловая система UFS 2.0, благодаря этой технологии, скорость флэш-памяти на 78% выше предыдущей.

123

Благодаря свойствам процессора, смартфон MI 5 поддерживает множество недоступных предшественникам функций. К примеру, протокол VoLTE, позволяющий осуществлять звонки с HD звуком. Также, благодаря поддержке стандарта Cat v12, теперь возможна скорость обмен данными с Интернетом до 600 Мб/с.

114

Помимо этого, смартфон Mi 5 поддерживает полно-функциональный NFC, что делает его отличным платежным средством. Технология зарядки Quick Charge 3.0 позволяет зарядить 80% батареи объемом 3000 мАч за час.

Интерфейс связи с устройствами реализован на стандарте USB Type C и, поддерживает OTG.

118 117

Кроме этого, у смартфона имеется инфракрасный порт, превращающий устройство в полноценного члена семьи “умного дома” Xiaomi.

На конференции также были высказаны некоторые концептуальные планы относительно будущих устройств. В частности, Хьюго Барра обещал довести до совершенства технологию корпуса, эксперименты над которой были начаты в Mi NOte и продолжены в Mi 5. Идеальной формой конструкторы Xiaomi считают цельный корпус с незаметным переходом металла в другой материал, будь то стекло или металлокерамика.

121 120 122

Надеемся, таким будет следующий флагман и его не придется ждать два года.

Что ж, новый флагман Xiaomi изрядно потеснил конкурентов, он оказался действительно прогрессивным, мощным и красивым смартфоном.

Кроме него на выставке был представлен “второй номер” – смартфон Mi 4S. О нем – в следующей статье.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.