Xiaomi очолила ринок портативних пристроїв, випередивши Apple

4 Грудень 2018

Коментарі:

0
 4 Грудня, 2018
 0
Категорія: Новини

У третьому кварталі 2018 року пекінська компанія Xiaomi посіла лідуючу позицію у рейтингу виробників портативних пристроїв. За цей квартал китайці продали майже 7 мільйонів розумних браслетів і годинників.  Це сталося завдяки появленню нової моделі Mi Band 3 та розширенню ринку за рахунок європейських країн та Америки.

Таким чином, Xiaomi охопила більше 20 % ринку у світі. Apple посідає друге місце. Компанії з Купертино допомогло зниження ціни на попередні моделі Apple Watch до 200 доларової позначки і вихід четвертої версії популярного годинника.

Вчора ми писали про оновлення стабільної прошивки для Mi MIX 3, а сьогодні є інформація про те, що ще один флагман –  Mi 8 Explorer Edition оновився до нової версії операційної системи, Android 9. Це оновлення також тільки для китайської версії (глобальної версії цього смартфона теж поки що немає).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.