Xiaomi об'єднує свій Розумний дім з IKEA

28 Листопад 2018

Коментарі:

0
 Листопад 28, 2018
 0
Категорія: Новини

Тепер всі розумні комплектуючі виробів IKEA будуть сумісні з додатком Mi Home або Mi AI. Про таке рішення двох прогресивних технологічних і маркетингових компаній було оголошено офіційними представниками Xiaomi.

Отже, всі елементи розумного дому, в першу чергу, системи освітлення, які взодять до комплектів меблів від IKEA, будуть слухатися смартфонів Mi. Це розширить клієнтську базу обох компаній, дасть китаським маркетологам (і спецслужбам) більше особистих даних жителів Європи, і підвищить капіталізацію обох торгівельних гігантів.

Для Xiaomi це є значним проривом у планах збільшити популярність концепції “розумного дому”, і знайти нові ринрки збуту для великої кількості розумних” пристроїв, що входять до екосистеми “Інтернету речей” пекінської компанії.

Українським споживачам лишається дочекатися відкриття обіцяних магазинів IKEA, а смартфонів Mi в них дуже і дуже багато.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.