Xiaomi об'єдналася з конкурентами заради технології

22 Серпень 2019

Коментарі:

0
 22 Серпня, 2019
 0
Категорія: Новини

Коли йдеться про гроші, тобто, про репутацію, зручність для клієнтів, або технлогічні переваги, вчорашні люті вороги можуть стати друзями, принаймні, партнерами.

Ми бачили це на прикладі співробітництва Xiaomi з Sansung та Huawei, які є могутніми конкурентами пекінської компанії. Тепер же Xiaomi пішла ще далі – зробила спільний проект з компаніями, що буквально дихають у спину виробникам Mi-смартфонів і мріють позбутися такого конкурента.

Що ж приготували нам три найпопулярніші виробники смартфонів бюджетного класу?

Нещодавно в Xiaomi оголосили про створення Inter-Transfer Alliance group. До цього союзу розробників і виробників запросили і представників Oppo та Vivo.

Це означає, що нову систему передачі файлів від пристрою до пристрою будуть підтримувати найпопулярніші смартфони на багатьох ринках.

Технологія передавання файлів схожа на Mi Drop, в ній буде задіяний протокол Bluetooth. Швидкість передавання буде сягати 20 Мб/с. Навіть великі файли можна буде передавати зі смартфона на смартфон одним натисканням.

Оскільки Альянс поки що є співпрацею двох великих компаній – Xiaomi та BBK, можна очікувати, що до списку брендів, що підтримають цей протокол, додадуться OnePlus, Realme, Redmi, та інші споріднені виробники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.