2 Травень 2019

Коментарі:

0
 Травень 2, 2019
 0
Категорія: Новини

Згідно оприлюдненим статистичним даним по продажу смартфонів у світі за перший квартал 2019 року, пекінська компанія не змогла просунутися вгору, залишившись на четвертому місці.

Позиціх основних світових гравців не змінилися. Список очолює Samsung з результатом майже 72 млн смартфонів, на 8,1% менше, ніж рік тому. Другу сходинку посідає Huawei з 59,1 млн., демонструючи вражаючий зріст на 50,3%.

Таким же неймовірним є показник падіння продажів у Apple – 30%. За перший квартал цього року “яблучники” продали 36,4 млн смартфонів.

Також є незначне падіння і у Xiaomi – близько 10%. Показник продажів – 25 млн., але керівництво компанії наполягає на 27,5 млн. Можливо, розбіжності є наслідком розпорошення маси товарів на нові бренди, зокрема, відокремлення Redmi.

В той час, коли Сяомі падає, Vivo зростає за рік майже на 24% з показником продажів 23,2 млн. смартфонів. З такими темпами розвитку, “діти” компанії BBK знову можуть перевершити Xiaomi, як вони це зробили у Китаї, де продукція компанії Лея Цзюня також знаходиться на 4 місці за рівнем продажів після Huawei, Vivo та OPPO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.