Xiaomi не може зупинитися і презентує деталі "Розумного дому"

19 Січень 2015

Коментарі:

0
 19 Січня, 2015
 0
Xiaomi Smart Home Suite Украина

Компанія Xiaomi продовжує хвилю оновлень для своїх пристроїв і випускає кардинально нові рішення. Вчора президент компанії Лін Бін презентував нові пристрої для “розумного” дому, який будує Xiaomi. Вони мають назву Smart Home Suite.

Це набір з чотирьох невеликих гаджетів, які слідкують за безпекою у домі. Один – найбільший, ідентифікує рух людини у приміщенні і має назву Xiaomi Human Motion sensor. Інші контролюють двері та вікна, попереджаючи хазяїна про можливе проникнення у дім.

Усі пристрої контролюються за допомогою MIUI-додатків, через Wi Fi вони і зв’язуються з хазяїном і сповіщають його про ситуацію у домі. Крім того, вони можуть зв’язувати усі пристрої “розумного” дому Xiaomi, бо розташовані всюди у просторі житла.

Демонстрація їх можливостей і масштабні випробування будуть 26 січня, каже Лін Бін.

Русская версия

Может для кого-то новогодние каникулы только закончились, но не для Xiaomi. Стремясь занять все больше рыночных ниш, компания работает и днем и ночью, создавая новые и новые устройства в самых разных областях применения.

Вчера Лин Бин, президент компании, представил публике набор новых устройств – сенсоров для “Умного дома” Xiaomi.

Устройств всего четыре. Одно из них называется Human Motion Monitor и, соотвественно, контролирует помещение на предмет движения человеческих существ. Каким образом, устройство отличает человека от, домашнего животного или движения шторы на ветру, пока неизвестно.

Другие устройства являются сенсорами открытия окон и дверей.

Все они объединены общей домашней Wi Fi сетью с другими устройствами “Умного дома” и могут посредством MIUI-приложений общаться с хозяином, оповещая его обо всех изменениях, происходящих в доме. Подробнее об этих устройствах мы расскажем завтра на нашем форуме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.