Xiaomi націлилася на вигнуті екрани Samsung і готовить 4 нових смартфони

7 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 7, 2016
 0

Ще не вщухли пристрасті навколо нового флагмана Mi 5, про який тільки і говорять на техносайтах, як з’явилися дві нових чутки про майбутнє пристроїв компанії Xiaomi. По-перше, інсайдерська інформація свідчить, що Xiaomi веде переговори зі своїм конкурентом на світовому ринку, компанією Samsung про заказ вигнутих екранів для Mi-пристроїв.

Корейський гігант, наробивши експеріментів зі смартфонами з активними гранями, тепер готовий поставляти свою продукцію іншим брендам. Xiaomi, звісно, буде не єдиною китайською компанією, яка звернула свою увагу на вигнуті екрани. Та й в надрах конструкторських бюро компанії ще рік тому визрівав прототип Xiaomi Arch з двома активними гранями екрану. Мабуть, настав час пустити розробки в справу, щоб випередити конкурентів.

Xiaomi-Mi-Edge-with-dual-curved-edges

У той же час в Мережу просочилися заявки на сертифікацію нових смартфонів Xiaomi. Вони мають кодові номери 2015810, 2015817, 2015818 та 2015819.

four-new-xiaomi- phones-3c-certified

Що це будуть за моделі, невідомо, як і немає ніякої інформації про їхні характеристики. Непрямим чином, за моделлю зарядного пристрою, зазначеного в протоколі, можна зробити припущення, що це буде оновлення лінійки Redmi. Однак, недавні прем’єри смартфонів Redmi Note 3 і Redmi 3 роблять це припущення надто ілюзорним. Можливо, це будуть модифікації існуючих пристроїв з іншими характеристиками або стандартами зв’язку.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!