Xiaomi націлилася на вигнуті екрани Samsung і готовить 4 нових смартфони

7 Березень 2016

Коментарі:

0
 7 Березня, 2016
 0

Ще не вщухли пристрасті навколо нового флагмана Mi 5, про який тільки і говорять на техносайтах, як з’явилися дві нових чутки про майбутнє пристроїв компанії Xiaomi. По-перше, інсайдерська інформація свідчить, що Xiaomi веде переговори зі своїм конкурентом на світовому ринку, компанією Samsung про заказ вигнутих екранів для Mi-пристроїв.

Корейський гігант, наробивши експеріментів зі смартфонами з активними гранями, тепер готовий поставляти свою продукцію іншим брендам. Xiaomi, звісно, буде не єдиною китайською компанією, яка звернула свою увагу на вигнуті екрани. Та й в надрах конструкторських бюро компанії ще рік тому визрівав прототип Xiaomi Arch з двома активними гранями екрану. Мабуть, настав час пустити розробки в справу, щоб випередити конкурентів.

Xiaomi-Mi-Edge-with-dual-curved-edges

У той же час в Мережу просочилися заявки на сертифікацію нових смартфонів Xiaomi. Вони мають кодові номери 2015810, 2015817, 2015818 та 2015819.

four-new-xiaomi- phones-3c-certified

Що це будуть за моделі, невідомо, як і немає ніякої інформації про їхні характеристики. Непрямим чином, за моделлю зарядного пристрою, зазначеного в протоколі, можна зробити припущення, що це буде оновлення лінійки Redmi. Однак, недавні прем’єри смартфонів Redmi Note 3 і Redmi 3 роблять це припущення надто ілюзорним. Можливо, це будуть модифікації існуючих пристроїв з іншими характеристиками або стандартами зв’язку.

Русская версия

Не успели улечься страсти вокруг нового флагмана Mi 5, о котором только и говорят на технопорталах, как появились два новых слуха о будущем устройств компании Xiaomi. Во-первых, инсайдерская информация свидетельствует, что Xiaomi ведет переговоры со своим конкурентом на мировом рынке, компанией Samsung о производстве изогнутых экранов для Mi-устройств.

Корейский гигант, поэкспериментировав со смартфонами с активными гранями, теперь готов поставлять свои продукты другим брендам. Очевидно, Xiaomi будет не единственной китайской компанией, обратившей свое внимание на изогнутые экраны. Да и в недрах конструкторских бюро компании еще год назад вызревал прототип Xiaomi Arch с двумя активными гранями экрана. Очевидно, пришло время пустить разработки в дело, чтобы опередить конкурентов.

Xiaomi-Mi-Edge-with-dual-curved-edges

В то же время в Сеть просочились заявки на сертификацию новых смартфонов Xiaomi. Они имеют кодовые номера 2015810, 2015817, 2015818 и 2015819.

four-new-xiaomi-phones-3c-certified

Что это будут за модели, неизвестно, как и нет никакой информации об их характеристиках. Косвенным образом, по модели зарядного устройства ,указанного в протоколе, можно сделать предположение, что это будет обновление линейки Redmi. Однако, недавние премьеры смартфонов Redmi Note 3 и Redmi 3 делают это допущение слишком иллюзорным. Возможно, это будут модификации существующих устройств с другими характеристиками или стандартами связи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.