Xiaomi можливо презентує Redmi Note 8 pro на Qualcomm

15 Листопад 2019

Коментарі:

0
 15 Листопада, 2019
 0
Категорія: Новини

Восьме покоління завжди успішної лінійки Redmi Note виявилось дуже вдалим втілення потужного середньобюджетного смартфона з приємними бонусами з першого ешелону.

Але є в Redmi Note 8 pro одна маленька проблема. І це – платформа виробництва MTK. Чому розробники вирішили зробити смартфон на процесорній системі Helio G90T, виробленій за застарілим техпроцесом, хоча вельми потужній, лишається загадкою. Але, враховуючи недовіру європейських покупців до азійського виробника процесорів, продажі смартфона, можливо, виявилися не такими, на які чекали.

Тому, як це вже бувало у практиці Xiaomi, виробники вирішала змінити платформу на ігрову Qualcomm Snapdragon 730G. Саме на ній побудований новий супер-камерафон Mi Note 10.

Можливо, це надасть додатковий поштовх продажам вдалої моделі.

У сертифікаційному центрі 3C з’явилися дві нових моделі під кодовими назвами M1912G7BE і M1912G7BC. Інсайдери сповіщають про те, що це і є варіації Redmi Note 8 на платформі Snapdragon 730G. Також кажуть, що презентація цих моделей відбудеться у грудні.

Всі вже купили Note 8 з процесором МТК? Тепер доведеться міняти на нову платформу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.