Xiaomi може відмовитися від Helio x20, але Mi смартфони чекають в Америці

3 Лютий 2016

Коментарі:

0
 3 Лютого, 2016
 0

Головною новиною на початку тижня стала звістка про те, що за ініціативою американського мобільного оператора US mobile смартфони Xiaomi і Meizu офіційно продавалися в США впродовж доби. Потім це помітили менеджери обох компаній і зажадали зняти свою продукцію з вітрин та інтернет-магазинів, тому що це суперечить їх стратегіям продажів.

Xiaomi вже кілька років придивляється до американського ринку, де панує продукція Apple, і готує вторгнення за всіма правилами, дотримуючи всі формальності і патентні тонкощі, щоб не сталося як в Індії. Тому швидка реакція на самовільний вчинок американських комерсантів говорить про те, що план із вторгнення на ринок у маркетологів Mi вже майже готовий.

У той же час потенціальні нові моделі з процесором Helio Х20 можуть не бути виготовленими в строк. Причина в недосконалості першого в світі десятиядерного процесора від МТК. У процесі випробувань з’ясувалося, що процесор, що містить два високопродуктивних ядра Cortex-A72 з максимальною частотою 2,5 ГГц і вісім енергоефективних ядер Cortex-A53 з графікою Mali-T880, відчутно гріється під навантаженням.

Через це, згідно з чутками, Xiaomi, Lenovo і HTC призупинили розробки смартфонів на основі цього процесора.

Втім, компанія Mediatek швидко спростувала всі чутки, запевнивши, що процесор не гріється більше звичайного, проте, подібні заяви робила і компанія Qualcomm з приводу свого нового Snapdragon 810. Але насправді виявилося, що він таки відчутно нагрівається в процесі роботи.

У всій цій ситуації цікаво те, що Xiaomi не заявляла про плани на смартфон з Helio Х20. Відомі лише чутки про Mi 5 і Snapdragon 820. Враховуючи, що процесорами від МТК оснащуються бюджетні моделі, ймовірно, розрахунок був на продовження лінійки Redmi на цій платформі. Враховуючи, що всі нові пристрої цієї лінії вже вийшли, будемо сподіватися, що гіпотетичні версії смартфонів отримають нормально працюючу версію процесора.

Русская версия

Главной новостью начала недели стало известие о том, что по инициативе американского мобильного оператора US mobile смартфоны Xiaomi и Meizu официально продавались в США на протяжении суток. После это заметили менеджеры обоих компаний и потребовали снять свою продукцию с витрин и интернет-магазинов, т.к. это противоречит их стратегиям продаж.

Xiaomi уже несколько лет присматривается к американскому рынку, где властвует продукция Apple, и готовит вторжение по всем правилам, соблюдая все формальности и патентные тонкости, чтобы не случилось как в Индии. Поэтому быстрая реакция на самовольный поступок американских коммерсантов говорит о том, что план по вторжению на рынок у маркетологов Mi уже почти готов.

В то же время намеченные новые модели с процессором Helio x20 могут не выйти в срок. Причина кроется в несовершенстве первого в мире десятиядерного процессора от МТК. В процессе испытаний выяснилось, что процессор, содержащий два высокопроизводительных ядра Cortex-A72 с максимальной частотой 2,5 ГГц и восемь энергоэффективных ядер Cortex-A53 с графикой Mali-T880, ощутимо греется под нагрузкой.

Из-за этого, согласно слухам, Xiaomi, Lenovo и HTC приостановили разработки смартфонов на основе этого процессора.

Впрочем, компания Mediatek быстро опровергла все слухи, заверив, что процессор не греется больше обычного, однако, подобные заявления делала и компания Qualcomm по поводу своего нового Snapdragon 810. Но на самом деле оказалось, что он таки ощутимо нагревается в процессе работы.

Во всей этой ситуации интересно то, что Xiaomi не заявляла о планах на смартфон с Helio x20. Известен лишь слух о Mi 5 и Snapdragon 820. Учитывая, что процессорами от МТК оснащаются бюджетные модели, очевидно, расчет был на продолжение линейки Redmi на этой платформе. Учитывая, что все новые устройства этой линии уже вышли, будем надеяться, что новые устройства получат нормально работающую версию процессора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.