Xiaomi оновила прошивку MIUI для Redmi Note 4G

20 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 20, 2015
 0

Напередодні нового року вийшло масштабне оновлення MIUI для пристрою Redmi Note 4G. Оновлення отримало номер 6.3.5 і створене воно все ще не для Android 5.0 Lollipop. Оновлення підтримую Андроїд 4.4.4. Kit Kat і має надзвичайний розмір 577 Мб, що перевершує усі попередні релізи.

У цьому випуску оновлень покращено продуктивність пристрою, внесені зміни до додатків Музика та Камера, виправлено багато помилок. Оновлення з новою операційною системою очікується протягом найближчих тижнів, як кажуть розробники прошивки.

Redmi Note 4G був презентований у червні 2014 року і кілька разів досягав рекордних показників продажу.

Цей пристрій ніколи не буде продаватися у США, як заявляють представники компанії Xiaomi. Для виходу на американський ринок компанія планує випустити нові смартфони.

Пропонуємо вам подивитися на деякі скріншоти оновлення MIUI 6.3.5 ТУТ.

Русская версия

Компания Xiaomi выпустила масштабное обновление прошивки MIUI для Redmi Note 4G. Вопреки ожиданиям, эта прошивка работает не на новой версии Андроида, а на ныне здравствующей Android 4.4.4. Kit Kat. Судя по всему, обещанного перехода на Android 5.0 придется подождать еще несколько недель, до следующего глобального обновления прошивки.

Размер релиза MIUI ROM 6.3.5. составляет рекордных 577 Мб. В него внесены изменения, повышающие производительность устройства, исправляющие ошибки в приложениях Камера, Музыка и интерфейсе системы.

Смартфон Redmi Note 4G был представлен публике в августе прошлого года и несколько раз ставил рекорды продаж в Индии и Китае. Тем не менее, эта удачная модель никогда не будет продаваться в Америке, как заявляют представители Xiaomi. Для американского рынка компанией будут созданы новые устройства.

Посмотреть скриншоты обновления MIUI 6.3.5. можно ЗДЕСЬ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.