Xiaomi Mint Browser - майбутній лідер мобільних браузерів

26 Грудень 2018

Коментарі:

0
 26 Грудня, 2018
 0
Категорія: Новини

Яки ми знаємо, Xiaomi не тільки виробляє смартфони і безліч іншої техніки на виробничих потужностях своїх партнерів. Є у пекінської компанії і власне виробництво. Це програмне забезпечення, головний продукт якого – прошивка MIUI, перший товар, з яким компанія з’явилася на ринку.

Окрім вдосконалення і оновлення прошивки MIUI, програмісти Xiaomi працюють над створенням власних додатків та іншого програмного забезпечення (наприклад, білінгових систем, або фреймворків для керування мережами стільникового зв’язку).

Але для власників смартфонів Mi є додатки, які дійсно заслуговують на схвальні відгуки.

Всі користувачі MIUI та Android One на смартфонах Mi знайомі з додатками Камера, Файловий менеджер, Безпека, Музика, Mi Drop та ін.

Тепер зустрічайте незалежний браузер Xiaomi Mint browser. Він зроблений на основі браузера для MIUI, але тепер його можна завантажити і встановити на будь-який смартфон під керуванням ОС Андроїд.

Браузер від Xiaomi не має вбудованих рекламних модулів (принаймні, поки що), в нього є голосовий пошук, нічний режим читання і швидкість роботи. Цей додаток має невеликий розмір – лише 12 МБ.

Встановити Xiaomi Mint browser можна за посиланням з Гугл плеймаркету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.